Skocz do zawartości
krissthefish

Huawei P10 Lite - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam szkło firmy My screen na cały ekran zakupione w Euro RTV AGD za 49 zł.Jest to moje drugie szkło tego typu. Niestety dziadostwo. Przykleja się tylko pod czarna powierzchnią co przy upadku że stołu spowodowało pęknięcie ekranu.Wyglądało to w ten sposób że telefon spadł że stołu na kant i przy tym uderzeniu wystające szkło hartowane pękło i spadło z telefonu,następnie opadający już bez szkła ochronnego telefon pacnął lekko ale konkretnie na terakotę i pękł ekran na rogu. Szklane wyświetlacze to dziadostwo. Trzeba się obchodzić gorzej niż z jajkiem. Z konieczności zakrycia pęknięcia kupiłem niestety drugie takie samo. 

Edytowane przez Marcin0276

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie może jak jest z wytrzymałością naszej słuchawki przy upadku? Nie lubię case'ów, rysy mi nie przeszkadzają. Chodzi mi raczej o to czy szkło jest wytrzymałe (jak na telefon)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upadł z wysokości 1m płasko na podłogę (zahaczyłem ręką i spadł z biurka). Tył obudowy potrzaskany. Jakieś pytania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko zależy "jak leży" ś.p. HTC 8S spadł mojej żonie z nogi na kostkę brukową z wysokości około... 20 cm, no i piękna pajęczynka. Wiadomo, nie był to telefon z wyższej półki, ani nawet średniej, ale Gorilla Glass posiadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rozumieć, iż w huawei p10 lite bardziej narażony na zniszczenie jest tył od przodu?  Przesiadłem się z Lumi 640 i telefon od microsoftu był niezniszczalny:d 

Co powiecie na temat tanich etui z allegro w granicach 10 zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up:  mojego posta masz pogląd o wytrzymałości, możesz go rozumieć jak chcesz :)

Ja kupiłem etui Smart View (oryginał) i jeżeli kogoś interesuje to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szymon1978

a masz naklejone szkło? bo u mnie przy szkle 9h klapka Smart View (oryginał) się nie domyka i nie wiem czy to wadliwe etui czy grubość szkła

Spoiler

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Proszę pamiętać, aby umieszczać filmy i zdjęcia w tagu spoiler. Nie dotyczy to tylko pierwszego postu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam szkła, zrezygnowałem z racji zaokrąglonych brzegów do czasu aż coś sensownego wymyślą. Mam tylko folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coyotX

Ja testowałem już pokrowce i obudowy:

pierwsza:

https://www.mediaexpert.pl/pokrowce-i-etui/etui-huawei-do-huawei-p10-lite-smart-cover-niebieski-51991908,id-839066?gclid=Cj0KCQjwybvPBRDBARIsAA7T2kh19WJjuvQqWKrY3K1MldNdnzwNtUipLuIUpUfAWAKYWeEKOnvdfbQaAl-xEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CKyDmLWUi9cCFURZGAodTtwMOg

druga:

https://pl.aliexpress.com/item/Case-for-Huawei-P8-P9-Lite-P9-Plus-Honor-5C-V8-X6-MATE-8-Phone-Bags/32771028707.html?s=p

trzecia:

https://pl.aliexpress.com/item/Huawei-P10-lite-case-Huawei-P10-lite-cover-case-full-cover-protect-mofi-ultra-thin-back/32820281846.html?s=p

Najbardziej jestem zadowolony z ostatniej. Jedyny minus jest taki że długo trzeba czekać (czekałem około 3tyg) bo zamawiałem przez alieepress. W zestawie jest od razu szkło docięte na wymiar otworu. Obudowa jest zrobiona z materiału który jest twardy jak plastik  ale w dotyku sprawia wrażenie pokrytego warstwą gumy. Posiadam kolor niebieski. Telefon zaliczył upadek z wysokości około 1m na panele (kantem). Obudowa spełniła swoją funkcję - nie ma śladu na telefonie po upadku ani na obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi