Skocz do zawartości
Dex85

A3 [A300FU] Ciemny ekran w pełnym słońcu.

Rekomendowane odpowiedzi

Dex85
    Napisano (edytowane)

Witam, mam włączoną automatyczną regulację jasności w telefonie i w ostatnim czasie (chyba jakoś po ostatniej aktualizacji) zauważyłem, że w pełnym słońcu telefon  włącza się z przygaszonym na max ekranem, tak jakby była ciemna noc. Sprawia to że prawie nic nie widać. Gdy zakryję czujnik światła palcem, to telefon włącza się tylko delikatnie przyciemniony (dlatego że czujnik jest zakryty palcem), a następnie, gdy zdejmę palec z czujnika rozjaśnia się do odpowiedniej wartości, tak że wszystko normalnie widać w słońcu. Problem ten występuje tylko w jasnym słonecznym świetle, w pochmurny dzień działa wszystko normalnie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Edytowane przez Fenek
    Doprecyzowano tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji do Lizaka mam tak samo. Nie że specjalnie w słońcu nie działa, tylko raz działa raz nie. Czasami trzeba zablokować i odblokować telefon. Tak samo jak ze słońca wchodzę do budynku i się nie przyciemnia. Dostałem już dwie poprawki do Lizaka i żadna nie rozwiązała problemu. Hard reset też nie pomaga. Także musi to być wina oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fonu

Cóż, ten sam mam problem, nie do końca wiem jak, na stałe ustawić jasność na full... Opcje dostępne w ustawieniach jakości nie pomagają. help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi