Skocz do zawartości
patrikos23

[Mi5][7.1.2][OMS/DUI][Oficjalny] AospExtended ROM V4.6 dla gemini

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

Aktualizacja do wersji AospExtended-v4.6-gemini-20170930-1447-OFFICIAL.zip 

Lista zmian:
Nie znalazłem.

Pobierany tutaj http://downloads.aospextended.com/gemini/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z czytnikiem linii papilarnych. Po wgraniu AOSP Extended w wersji 4.5 nie działa mi czytnik linii papilarnych, w ustawieniach w ogóle nie ma opcji dotyczących właśnie czytnika (pojawia się tylko po zainstalowaniu romu na chwilę, ale jak wejdę i spróbuję dodać to w momencie w którym powinienem kilka razy dotknąć odcisku palca, żeby się skonfigurował, to mi w ogóle nie czyta, że dotykam). Stwierdziłem, że to wina romu, ale po wgraniu Ressurection Rom jest to samo. Nie wiem co jest grane. AOSP Extended ma chyba jakiś własny kernel, czy jeśli wgrałem RR rom to mi się przywrócił stockowy kernel? Jakieś pomysły co może być? Przed zmianą systemu miałem MIUI Global Stable.

Edit: Po wgraniu najnowszego MIUI stable przycisk home oraz czytnik odcisków działa jak należy, ma ktoś pomysł co to może być, nie ukrywam, że zależy mi na zmianie systemu z MIUI, ale ten problem dyskwalifikuje custom romy.

Edytowane przez bergmen
Edycja tytułu. Musi on być jasny i streszczający problem. Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi