Skocz do zawartości
lalas

Rozwijane powiadomienia w Androidzie 6.0

Rekomendowane odpowiedzi

lalas
    Napisano (edytowane)

Kilka dni temu, uaktualniłem ROM do wersji B395 wcześniej posiadałem wersje B200 i pewien problem/pytanie.

W Antku 5.0 w belce powiadomien podczas nieodebranego połączenia (używam Exdialer-a) gdy rozwinęliśmy belkę dodatkowo pod nie odebrany połączeniem miałem opcję "oddzwoń" lub wyślij "sms".

Podczas odebranego maila (używam Aquamail) miałem opcję "przenieś do kosza" lub "oznacz jak przeczytane".

Aktualnie w Antku 6.0 nie mam tych opcji, przeszukałem wszystkie ustawienia systemowe, ustawienia aplikacji i niestety nie mogę tego znaleźć. Finalnie jak klikam nie odebrane połączenie przenosimy mnie bezpośrednio do exdialera, jak klikam mail przenosi mnie do apki aquamail.

Czy w Androidzie 6.0 nie da się ustawic już tych powiadomień, może się ktoś orientuje?

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby były krótkim streszczeniem poruszanego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Do maili używam TypeApp oraz standardowego dialera i nie ma możliwości wyboru zachowania tych aplikacji z belki powiadomień. Jedynie z okna pop up, gdy się pojawia przy nowym mailu.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Przeszukałem jeszcze trochę i faktycznie tej funkcjonalności juz chyba w 6 nie ma, szkoda było to bardzo przydatne, moim zdaniem generalnie ta 6 szału nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi