Skocz do zawartości
luki2604

Jak wyłączyć tapety by mieć czarne tło?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej, 

pomóżcie, bo oszaleję :)

Jak wyłączyć tapety całkowicie? chciałbym mieć czarne tło, zarówno w ekranach home jak i blokady.

Nie widzę tej opcji nigdzie !? głupi czy co :) 

ŁA

Edytowane przez Araa
Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slupek
Napisano (edytowane)

Dokładnie czarna tapeta rozwiąże problem, bo inaczej tło i tak byłoby uzależnione od motywu.

Możesz sprawdzić tą:

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=minuhome.Black_Pearl.wallpaperpack&SITE_CODE=pl

Edytowane przez slupek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Eh...

Dobra, a jakich użyć wartosći RGB / CMYK co by nie wypalać ekranu ? / oszczędzać baterię? Bo z tego co widzę, czarny może być po przez wszystko na 0-255 albo nie.

ŁA

Edytowane przez luki2604

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slupek
Napisano (edytowane)

Przepraszam, ale ja tego nie rozumiem. SGS3 mam już kilka dobrych lat i nic się w nim nie wypaliło a nie robiłem żadnych specjalnych zabiegów, typu zmiana tapety na czarną i zastanawianie się nad paletą RGB / CMYK.

To samo z baterią. Kupiłem i użytkuję. Prądu jest sporo dookoła a jak ktoś potrzebuje, to może kupić sobie powerbank.

Ile tej baterii oszczędzisz zmieniając tapetę? Wolę już patrzeć na coś co mi się podoba.

Masz porządny telefon za duże pieniądze i na siłę chcesz "ascetyzm technologiczny" wprowadzać.

Jeszcze raz przepraszam za ten wywód. Twój sprzęt, więc rób z nim co uważasz.

Edytowane przez slupek
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

po prostu nie lubie tapet, kwiatków, motylków, itp. Nie potrzebuje. Nie poto go kupiłem ;)  Telefonu, ekranu, baterii zużywam do innych celów wykorzystując parametry tego porządnego telefonu. To tak co by troche zaśmiecić ten prosty wątek...

ŁA

dodana zawartość

zrobiłem czarną tapetę w QHD. Załączam, może się przyda.

ŁA

Spoiler

tapeta czarna S8 QHD.jpg

tapeta czarna S8 QHD.zip

Edytowane przez Szymon035
Zdjęcia i filmy umieszczamy w [spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarnych tapet jest pod dostatkiem czy to w zedge, czy w sklepie play. Nie wpływają zbytnio na oszczędzanie baterii ale dzięki nim szybciej możesz zauważyć wypalenie o ile do niego dojdzie. Nie zapominaj, że amoled podświetla pixele tylko tam gdzie potrzebuje, czyli w miejscu np widgetu zegara, pogody czy na pasku powiadomień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GRIZZLY1

Odnośnie czarnej tapety to tylko jak wiadomo rzecz gustu. Owa tapeta ma znikomy wplyw na baterie ze względu na krótki czas jej ciągłego ogladania ;)

Sent from Galaxy Note Platinum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pobierz sobie apke simplicity ze sklepu play CIACH tapety tak sam w sensie jednolite kolory.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Fenek
Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzejms

Ja od lat na swoich amoledach robię zdjęcie aparatem z dobrze zasłoniętym obiektywem. Dalej to chyba wiadomo, że z każdego zdjęcia zrobisz tapetę. :58aa2d257e657_)):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi