Skocz do zawartości
KomBrat

rom [OPO]7.1.2[Oficjalny]Lineage 14.1 20170515 Nightly[BACON]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zainstalowałem na nowo LineageOS z powodów problemów z aparatem, ale nie pomogło i aplikacja stockowa ciągle się wiesza. Zainstalowałem aparat google i działa OK. Mam natomiast dokuczliwy problem z powiadomieniem usług google zachęcających do korzystania z gmail, który jest już zainstalowany. Jak wyłączyć to powiadomienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,chcę zapytać czy ktoś z Was po zainstalowaniu tego systemu zauważył pogorszene jakości rozmów przez aparat jak i przez słuchawki? Objawia się to tak, w telefonie słyszę i rozmówcę jak i jego całe otoczenie na tym samym poziomie, czyli tak jak by rozmówca ,samochody ,tramwaje i inne odgłosy ulicy mówiły wprost do telefonu, dodatkowo gdy podgłaszam rozmowy  na full to tak jak by było wyciszone ze 2-3 poziomy,a najciszej jest na słuchawkach ,muzyka pieknie i głośno gra że prawie mózg przez nos wydmuchuje a podczas rozmowy jest tak cicho że na ruchliwej ulicy jest cieżko usłyszeć niektóre słowa.Bardzo dziękuje i pozdrawiam wszyskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ktoś ma problem z aktualizacjami z 11,09 i 18,09 .Pobiera ale pod koniec instalacji "  polecenie nierozpoznane" i nic, aktualizacje wiszą pobrane.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Wgraj ręcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, giaur500 napisał:

Wgraj ręcznie

Witam, ręcznie czyli jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez recovery TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, grzesiek811 napisał:

Przez recovery TWRP.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emwu13

Witam!

Korzysta ktoś z tego romu jeszcze?

Warto to instalować do codziennego bezproblemowego działania czy może polecacie jakiś inny rom?

Mam jakiegoś starego CM12 i postanowiłem się w końcu po dłuższym czasie przesiaść na coś nowszego.

Pozdro!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam, najpierw jeszcze CM 14.1, a teraz Lineage. Chciałem coś nowszego niż stary już CM12.

Nie działa poprawnie aplikacja aparatu lineage, po jakimś czasie wykrzacza się i przestaje działać. Ja używam google camera i jest OK. Poza tym czasem potrafi zgubić sieć LTE i trzeba zrobić reset, ale nie jest to częst zjawisko. Poza tym jest OK.

Próbowałem też Lineage 15 z androidem 8, ale nie dało się tego używać. przy próbie wybrania wzoru na ekran blokady telefon blokował się totalnie. Chyba na tę wersję jeszcze jest za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wie ktoś coś może na temat oficjalnego LineageOS 15.1? Jest wogóle szansa, ze będzie takie wydanie czy jednak nie czekać i instalować coś nieoficjalnego? Macie jakieś przetestowane romy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi