Skocz do zawartości
manix1960

[ROM][TW][6.0.1] [NEMESIS REBORN]

Rekomendowane odpowiedzi

jolusia

@Grayah  TWRP 3.0.0.0 i będzie ok  :) . A tak subiektywnie to bardzo fany rom , jedynie camera N7 coś nie tak ale jest opcja kamerki stockowej. Nic nie muli i bateria tez dłużej wytrzymuje . Nie wspomnę o wyglądzie .

Edytowane przez jolusia
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grayah

Dzięki za pomoc. Piwko poleciało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Qun

Witam. Odcisk Palca na ekranie blokady dalej nie działa? Gesty działają? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś się interesuje to wszyła wersja V5, testuje od kilku dni i raczej na stocka nie wracam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linki zostały usunięte do v5 i nie można pobierać . Ciekawe dlaczego . Pozdrawiam . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grayah

Czy instalował już ktoś v5? Jakie są różnice? Czy można instalować v5 na v4 bez wipa, żeby nie stracić apek i ich ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja instalowałem v5 na czysto. W porównaniu do v4 nie ucina mi dołu wiersza tekstu w powiadomieniach:).

Ogolnie rom bardzo udany. Wyczowalne jest lekkie spowolnienie działania interfejsu TW ale daje rade. Można używać na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 
Mam problem z moim Samsungiem Galaxy S5. Otóż ekran skacze i np. jak pisze to klawiatura się podwaja, jak jestem w menu to się ekran zawiesza i są takie jakby "krzaki". Jest to bardzo uciążliwe. Dodam jeszcze, że jak podłącze go przez mhl hdmi pod telewizor to na ekranie galaxy jest nadal to samo, a na telewizorze problemu nie ma. Jest jeszcze coś dziwnego- jak w opcjach programistycznych ustawie przestrzeń barw na monochromatyczną to problem znika CAŁKOWICIE! Nie wydaje mi się, żeby był to problem z wyświetlaczem, bo nie zawsze są te problemy, np w galerii jak powiększam zdjęcia albo jak oglądam filmy to jest ok. Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał? Jestem blisko wgrania nowego systemu, ale najpierw wole zapytać innych, co myślą. Chybaże będę widział czarno-białe barwy :) Dodam, że mam rom Nemesis Reborn v5.
Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najlepiej będzie jak wgrasz nowy room np 6.0.1,ale możesz też zrobić full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi