Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

deus

Pytania i zagadnienia związane z google play android market

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

@damianeq89

Jak apka nie żąda żadnych uprawnień to zasadniczo jest bezpieczna. Natomiast przestępcy są przebiegli i różne już widziałem sposoby na instalację wirusa. Czasami apka dopiero pobierała złośliwy kod po instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam nietypowe pytanie

zakupilem jakis czas temu package disabler pro

po wgraniu romu na nowo i ponownej konfiguracji telefonu (samsung note4) w/w aplikacji nie mam w moich aplikacjach w GP ba malo tego nawet tej aplikacji nie ma w sklepie za to sa package disabler pro premium i plus

Czy moge jakos domagac sie nie wiem aktywacji tej aplikacji zwrotu pieniedzy albo nie wiem juz co w koncu zaplacilem za ta apke a teraz w sklepie jedna jest za 11 pln a druga za 15pln

Co moge w tej sytuacji zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    Napisano (edytowane)

@roratoga

Zrób zrzut ekranu ze sklepu play, gdzie widać, że zapłaciłeś za wcześniejszy Package disabler. Wyślij zrzut emailem do autora i wyjaśnij, że kiedyś już kupiłeś i nadal chciałbyś używać nowej aplikacji. Powinien odpisać i dać Ci kod na 100% zniżki za nową aplikację. Mi tak zrobił. 

Edytowane przez cholek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zainstalowany Lucky Patcher i nie mogę zamrozić aplikacji sklep play. Inne systemowe aplikacje mogę, ale ta jakiś czas po zamrożeniu znowu jest aktywna.

Wcześniej zawsze ją usuwałem, ale oreo jeszcze średnio znam, więc wolę nie usuwać całkowicie żeby nie musieć zaraz wgrywać na nowo systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi