Skocz do zawartości
Filippoxd

Najlepszy ROM na SGSII

Rekomendowane odpowiedzi

Wgraj stokowy 4.1.2 deodex i przez cwm recovery muli window. Nic nie uwalisz ;).

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

A co z kwestia konfigurowalnego status bara i poprawek do GPS-u? Też da się to jakoś dograć? Jeśli to nie problem prosił bym o linki do sprawdzonych w tym zestawieniu romów i modów. Choć ciągle mam wrażenie że gotowy customrom był by dużo łatwiejszym rozwiązaniem :)

Edit: Ok gdybym zdecydował się wgrać sobie deodex stocka i ręcznie dwa mody: Multi Window i modyfikowalny Status Bar to jakie zestawienie byście mi polecili? Jaki rom i wersje modów żeby uniknąć problemów? Wiem że pytania mogą być trochę męczące ale i9100 mam od niedawna i jeszcze gubię się trochę w tematyce co wolno ze sobą łączyć a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolex

Najlepszy room jak miałem i mam ( ze świecą szukać na polskich forach) to slimroms. Nie ma lepszego ! Home

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

No tak, ale nie spełnia podstawowych wymienionych przeze mnie założeń np. multi view.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Najlepszy room jak miałem i mam KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA ( ze świecą szukać na polskich i zagranicznych forach) to BIFTOR. Nie ma lepszego ! Nowoczesny oparty o 4.1.2 i posiadający bajery z S3 i S4

http://forum.android.com.pl/f168/absolutnie-bezkonkurencyjny-4-1-2-biftora-jb-rom-v8-2-xwlsn-297745/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w
    Podepnę się pod temat, dla zachowania porządku na forum. Poszukuje romu ale nie przekombinowanego. Zależy mi na: Multi Window, możliwości wyboru przycisków w rozwijanym statusbarze, dobrze działającym GPS-ie. Nie chcę romu wszystko w jednym, szukam raczej czegoś lekkiego(ale z gadżetami samsunga typu ruch, oszczędzanie energii, swype to call/sms itp.) bazującego na stocku, nie AOSP. Co byście mi zaproponowali?

Wgraj sobie WanamLite. To prawie stock z kilkoma usprawnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

A który rom jest najwydajniejszy w benchmarkach i grach? CM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej, poszukuję takiego roma, przebrnąłem już przez Omegę, Optimusa, Vivekrom'a i nadal nie potrafię znaleźć tego odpowiedniego -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem dluzej infinityrom 6.1 chyba(nie 7 bo ma pare bugów). Miałem bo nie mam s2 już. Ale ogólnie najlepszy jest oryginalny samsunga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM od dawkon13 !! Polecam bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi