Skocz do zawartości
Filippoxd

Najlepszy ROM na SGSII

Rekomendowane odpowiedzi

stestuj miui, piekny desing ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Jak działa MIUI i jak się maja sprawy z aktualizacjami przez OTA? Bo póki co nie mam po co przechodzić na Cyana dlatego, że narazie podobno są poblemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak działa MIUI i jak się maja sprawy z aktualizacjami przez OTA? póki co nie mam po co przechodzić na Cyana

co prawda ota w miui mi nie dziala, ale co tydzien wychodza aktualizje i przez recovery smigam. sam system chodzi pieknie. ja chwilowo uzywam miui + [KERNEL][JB 4.1.2] Apolo JB 4.9] [ONLY SAMMY ROMS] - xda-developers + [MOD] CrossBreeder - 7.2.13 -Lag-/Entropy+/DNS+/Tether+/Ads-/Censors-/.bit support!! - xda-developers. z cyanem to prawda, tez o tym myslalem. moze kiedys..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

A ktoś inny może używa MIUI i działa przez OTA? Niech się ktoś wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie nie ma sensu szukac najwydajniejszego romu tylko taki wktórym bateria trzyma najdłużej, a wyniki benchmarków są bardzo podobne, czy stoc czy custom i tak wszystko smiga :).

Temat coś nie cieszy się zainteresowaniem... Moglibyście się podzielić swoimi myślami i coś napisać, to naprawdę niedużo a pomoże użytkownikom w wyborze odpowiedniego romu, zwłaszcza początkującym.

Edytowane przez czysty76
    nie cytujemy postu poprzedzającego ...odnosimy sie do niku usera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki oprócz stock'a obsługuje hdmi/mhl i ma DLNA? może ktoś sprawdzić jeśli posiada adapter MHL czy mu idzie obraz na TV? Nie uśmiecha mi sie stock ale tylko tam działa moduł MHL i to mnie drażni. Myślałem o dual boot ale też nie bardzo bo żeby wgrać stock 4.1.2 to tylko ODIN i jako drugi ROM sie nie uda a żeby wgrać po stock'u jakiś custom to też sie nie uda bo karnel z dualem np dorimanx nie wygram na stock. Walczył ktoś z tym?

Edytowane przez nesiasps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W miui nie działa ota i nie będzię działać dla sgs2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@nomad27

MIUI wypada w takim razie. Pozostaje czekać aż CM będzie dobrze działać na Exynosach

Edytowane przez czysty76
    do podziękowań jest system piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Jeżeli przeszkadza Ci, że w miui nie działa OTA to masz duży problem, bo lepszego romu raczej nie znajdziesz. Tyle bajerów i opcji konfiguracji nie znajdziesz na żadnym innym romie. Nie wspominając o świetnym wyglądzie sysytemu który możesz dowolnie zmieniać. A co to za problem pobrać rom przez przegladarke na telefon i wrzucić przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi