Skocz do zawartości
efciak01

Po aktualizacji problemy ze sklepem Google Play itp. - Nie można się połączyć na Wi-Fi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Przedwczoraj miałam aktualizację systemu android i niestety od przedwczoraj mam problem. Nie mogę w żaden sposób wejść do sklepy play przez WIFI, na sieci komórkowej jest ok. Połączenie wifi działa, bo właśnie z wifi piszę z komputera, na drugim telefonie też działa. Pokazuje mi się komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia". Robiłam już wszystko co dostępne w necie czyli czyszczenie  usług, samego sklepu,menedżera pobierania, sprawdzałam datę, sprawdzałam na innym koncie google, nawet zrobiłam hard reset telefonu. Niestety problem nie zniknął. Ogólnie połączenie wifi jest na tyle słabe z tym telefonie,że praktycznie żadna strona nie chce sie do końca załadować. Pomóżcie...proszę :(

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem/am tytuł wątku, aby był bardziej czytelny. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    Napisano (edytowane)

@up

Przyznam, że bardzo dziwna sprawa, tym bardziej, że już chyba wszystko zrobiłaś, co można było, aby to "naprawić". Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

Zobacz jeszcze na ten temat z forum, tam mają podobny problem: 

Próbowałaś połączyć się z inną siecią wi-fi ?. Może problem gdzieś tkwi po stronie routera. Usuń przy okazji aktualizacje sklepu Google Play.

ps. może jeszcze któraś z tych porad pomoże:

https://androidbeztajemnic.com/2016/05/11/poradnik-8-sklep-google-play-nie-dziala-oto-jak-go-naprawic/

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi