Skocz do zawartości
barthez26

Czy w samsungu J3 2016 można ustawić UMTS900 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie

Czy jest jakiś sposób by w samsungu J3 2016 wymusić ustawienie UMTS900 ? Jeśli tak to są może kody na to ? 

Edytowane przez Camulos
korekta wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest to możliwe ? Znajomy w Samsungu S4 dał radę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

@barthez26 Ale czy H+ tudzież lte, nie jest lepsze od UMTS900? Tzn w kwestii prędkości a nie pasma samego w sobie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@melis może masz rację z tym że do prędkości to tak wagi nie przykładam i podobno umt900 nie jest obciążone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

W takim razie w ustawieniach sieci telefonii komórkowej wybierz tryb pracy na 2G Zapewni niemal ciągły pełny zasięg, oczywiście w zależności od miejsca. Możesz też ze sklepiku pobrać widget 2g-3g i przełączać częstotliwości z pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@melis jeszcze jedna sprawa ok ?

dodana zawartość

Używam z reguły 3G , dziewczyna 2G  t( mieszka na wsi, las i inne takie tam ) i problem polega na tym że czasem słyszę trzaski. Co to za anomalia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

No wiesz ekspertem od spraw sieci to ja nie jestem ale powodów może być conajmniej kilka. Np wada telefonu i lub jego oprogramowania, kłopoty z zasięgiem. Aktualizowałeś od nowości w swym tel oprogramowanie? Inna inszość, że j3 czasem sprawia problemy podczas połączenia. Wiem coś o tym, bo sam go używam od prawie roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak robię aktualizacje jak tylko wychodzą, ostatnio update był w lipcu ok. 128 MB jak dobrze pamiętam ;) jakiego masz androida ? bo ja 5.1 i czekam na 6 :D nie wiem czy to ma wpływ ale kilka apek m wyłączone bo mi nie potrzebne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Na j3 6stka raczej nie wyjdzie Poza tym śmiem wątpić w sprawność nowego systemu na tym tel. Kłopoty z tym połączeniem występują po Twojej stronie, czy Twojej lubej? Wyłączenie apek nie sądzę, aby miało na to wpływ, ale jedno Ci powiem: na oryginalnym oprogramowaniu od Orange, miałem więcej kłopotów z jakością połączeń, niż na oprogramowaniu nie brandowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@melis trzaski mam tylko na połączeniu jak dzwonie do niej. Używam 3g i trzachy były na roamingu plusa jak i orange z tym że czysty dzwiek mam na orange tylko . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi