Skocz do zawartości
Voch

Szukam firmware do galaxy-s4 GT-I9505 bez baga z SMS i zamiana w MMSy

Rekomendowane odpowiedzi

Voch

Witam

czy istnieje firmware do galaxy-s4 GT-I9505 - (fajnie jesli bylby to oryginalny samsunga) bez buga z SMS i zamiana w MMSy np. po dodaniu jednego emota

czy tylko zmodyfikowane wersje maja juz sprawne znaki SMS/MMS?

bo ten ponizej raczej posiada tego buga?

galaxy-s4 GT-I9505XEO

dzieki za kazda pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Opisz o jaki bug chodzi. Ja długo byłem na stocku 5.0 i nie miałem żadnych problem z sms/mms. To tak podstawowa funkcja telefonu, że aż ciężko uwierzyć, by producent mógł coś istotnego przepuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Voch

Witam troche wiec ;) chodzi o:

1. smsy max 3 mozna napisac po 160znakow i laduje 1kb pod MMS

2. emoty samsunga w tej wersji softu zmieniaja sie w MMSy ;/

w wersji  wczesniej tzn. na rynek PL brandowany - przed zmiana softu na galaxy-s4 GT-I9505XEO nie mialem z tym problemow

Poza tym czytalem kiedys, ze musialbym dograc jakis plik z PL sieci do Antka z jakims Fixem od SMSow i powinno smigac, ale musi byc kitkat w wersji powyzej tzn. 4.4.2 ktos cos wie o tym? lub ma taki FIX?

5.0 nie wiem jak jest bo go nie instalowalem jeszcze na s4, gdyz uwazam, ze  Android KitKat i w ciemnej wersja na s4 po dobrej optymalizacji i usunieciu sporej ilosci smieciowych apek jest bardzo udanym tworem-wersja systemu... choc jest problem dzis taki, ze producenci innych apek cisna juz pod 5.0 min ;/ i przestaja dzialac ich nawet starsze wersje softow np. czat pod kitkat

no, ale to bylo do przewidzenia wiec luzik... na szczescie moje i innych na S-ki samsung przewidzial sprawe na lata do przodu i sa new wersje Antkow :P wiec mam/y tylek uratowany jeszcze... choc antek 5-6 nie przypadl mi do gustu, co do wielu opcji ;/.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi