Skocz do zawartości
WitoldGTR

Wgrywanie softu za pomocą Odina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam społeczność Android.com.pl!

1. Mam prośbę, czy mógłby ktoś, wrzucić na jakiś serwer Odina. Link w pierwszym poście prowadzi do usuniętego pliku na hotfile.

2. Druga sprawa. Posiadam Note od Plusa i pełno tam tych Plusowskich śmieciuchów, których chciałbym się pozbyć. Teraz pytanie, czy wystarczy, że zainstaluję od razu najnowszy soft .LA6?

3. Czy muszę zainstalować najpierw, któryś wcześniejszy?

4. Dodatkowo czy ten soft .LA6 faktycznie jest jedno plikowy i jest błąd w opisie?

5. Ostatnia sprawa, jeśli soft .LA6 jest jedno plikowy (czyli aktualizuje poprzedni soft) to czy nie powienien najpierw zainstalowac poprzedni trzy plikowy soft .LA4 i dopiero na niego jedno plikowy .LA6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Odina mam nadzieję ktoś wrzuci zaraz, to się linka się poprawi :)

2) i 3) lepiej wgrać jakąś trójkę

4) jest jedno plikowy - jest błąd opisu

5) tak jak w punkcie 2 i 3

Oczywiście możesz wrzucać na śmieci plusa tyle że jak nie bedziesz zadowolony z efektów to się narobisz.

---------- Post dołączono o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Odin Hotfile.com: One click file hosting: odin1_85.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za Odina.

Najpierw zainstaluję w taki razie 3 plikowy .LA4.

Natomiast co do pozbywania się brandingu... Hmm dałeś mi do myślenia. Wydaje mi się, że "czysty" soft powinien być nieco bardziej lekki no i z racji tego, że jest nowszy być może wprowadza jakieś usprawnienia. Chyba, że się mylę i nie ma sensu instalować nowszego softu i siedzieć (na najnowszym Plusowskim sofcie) i czekać cierpliwie na jakąś aktualizację by Plus?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z brandami nie raz na forum okazywało się, że są przesłodzone - czysty soft to czysty soft. Co do aktualizacji z plusa to sobie poczekasz, operatorzy nie są szczególnie ruchliwi z aktualizacjami. Ok. ale to już temat na inny temat i dyskusję bo w tym robi się OT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba w LA4. to samo -jednoplikowy. LA3 ma więcej plików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, .LA4 również wydaje się jedno plikowy.

W taki razie jeszcze jedno pytanie. Skoro najpierw 3 plikowy i dopiero potem jedno plikowy to:

3 plikowy .LA3 -> 1 plikowy .LA4 -> 1 plikowy .LA6

czy od razu skok

3 plikowy .LA3 -> 1 plikowy .LA6

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link do Odina na pierwszej stronie zaktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich

Mam soft od plusa wiec postanowilam sie go pozbyc

chcialam wgrac ten 3plikowy La3 zgodnie z tutorialem do wgrywania 3 plikowych ale mialam failed. dopiero jak odznaczylam re-partition to poszlo. potem wgralam na to La6, ale wydaje mi sie ze czesc tych plusowych smieci zostalo, czy to samsung tez je dawal? (jakas gra crayon psychic, social hub, music hub ect)

poza tym moje pliki zostaly

kilka godzin po wgraniu mialam tez jakas zawieszke telefonu i na wszystko mi zaczal wyskakiwac force close (go launcher, music payer, nawet na market :P) teraz niby jest dobrze ale wole zrobic lepiej dopuki jeszcze nie poinstalowalam rzeczy

wiec pomyslalam z moze sprobuje jeszcze raz z softami

da sie wgrac teraz KL8 z re partition i na to LA6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Te śmieci to aplikacje samsungowe.

Jeśli wgrywasz oficjalny ROM i nie robisz roota, to nie musisz się bawić w jakieś powroty do KL8. Dobrze byłoby jednak przed wgraniem zrobić full wipe (przywrócić ustawienia fabryczne, tracisz wszystkie dane), potem wrzucić najnowszy LB1 (podobno fajnie działa) i jeszcze raz wipe - to powinno rozwiązać problem z force close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi