Skocz do zawartości
mayham007

Telefon zawisł podczas rootowania - co dalej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, chciałbym prosić Was o pomoc. Zacznę od początku. Chciałem dzisiaj przywrócić sobie zdjęcia, które przestały się wyświetlać, po przeniesieniu ich z pamięci telefonu do pamięci karty sd. Tak więc wyczytałem na szybko (tutaj mój błąd) iż pomoże mi w tym program "FoneLab for Android" który nawet nie wykrył mojego telefonu. Tak więc skorzystałem z programu "Kingo ROOT" który go wykrył! Tak więc przystąpiłem do rootowania telefonu (pierwszy raz to robię) wszystko, ładnie pięknie. Lecz już od ponad dwóch godzin może, mój telefon wciąż się rootuje.. Na telefonie widnieje ciągle ikonka androida z napisem "Downloading, Dont turn off target !!" No i lewy górny róg opis telefonu czy coś w tym stylu. W programie na pc, czyli w kingo pokazuje mi 99% udanego roota już od ponad godziny, no i na tym stoi. Obawiam się iż popsułem sobie telefon. Czy jest tutaj ktoś kto może mi pomóc? Co mam zrobić? Ponieważ czytałem iż rootowanie systemu trwa parę, do parunastu minut. Mi trwa to już około 2h. Więc coś jest nie tak ;| Proszę o pomoc, od górnie informuję iż jestem laikiem w tych sprawach.

Edytowane przez camdell
    uszczegółowienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Przytrzymaj power aż się zrebootuje

Ewentualnie wyjmij, wsadź baterię.

dodana zawartość

A rotowac radzę klasycznie:
    Cuatom recovery [TWRP, na Przykład] i paczka zip, albo magisk.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz, frrancuz napisał:

Przytrzymaj power aż się zrebootuje

Ewentualnie wyjmij, wsadź baterię.

Dzięki wielkie! Pomogłeś mi bardzo, ponieważ sam bałem się wykonać jakikolwiek krok! Mam jeszcze pytanie, ponieważ stwierdzam że masz ogromną wiedzę w tych sprawach. Czy jest możliwość przywrócenia zdjęć, które przestały działać, po przenoszeniu ich z pamięci telefonu na pamięć karty SD? Nie wiem dlaczego, lecz ponad połowa plików nie działa poprawnie, po przeniesieniu ich ;| A chciałbym ja odzyskać, jeśli istnieje taka możliwość. No i jeszcze raz dzięki Ci bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Jakiej jakości masz kartę?
    Jeżeli kiepskiej [taniocha z allegro a duża pojemność] to może to być lipna karta. Takie podróbki, mające na prawdę mało miejsca i przy przenoszeniu zdjęć jedno nadpisywało drugie. To tylko "opcja"
    Mądry po szkodzie - trzeba było skopiować, sprawdzić czy są i dopiero skasować z telefonu.

Jest na forum temat [nie mam linku] jak odzyskiwać dane, może ci się uda.
    Jednak w chwili obecnej jak najmniej zapisuj danych w telefonie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i tutaj tak jak piszesz, mądry po szkodzie.. Aktualnie gorszej jakości, tak więc na przyszłość będę pamiętał ;) Poszukam tematu, może się uda, może nie ;) Lecz lekcja na życie zostanie, dzięki Ci wielkie i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi