Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

PicoloBaby

Gdzie kupić smartfona?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Przymierzam się do kupna telefonu. Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry, powiedzmy tańszy sklep? Coś typu Bestcena jest w porządku? Może Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Jak dobrze to nie tanio :)

Sklepy typu Bestcena i te na Allegro sprzedają zazwyczaj telefony z wątpliwą gwarancją. To znaczy ona jest, ale zamiast wysyłać do serwisu trzeba odsyłać do sprzedawcy, a on się zajmuje naprawą... Poczytaj o fakturze VAT-marża i jak się to ma do telefonów. Tych z Bestceny możesz zresztą zapytać jak jest realizowana gwarancja

Jak chcesz dobrze i tanio to poluj na oferty prywatne, ludzie wystawiają telefony brane z umów. Zwróć uwagę, żeby telefon miał dowód zakupu (pierwotny) i uważaj na telefony z Plusa (i chyba T-Mobile też) bo od jakiegoś czasu mogą zablokować telefon, na którym nie są spłacone raty (też do poczytania)

A jeśli sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia to polecam x-kom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maja często gwarancje ale w swoich sklepowych serwisach Jak chcesz taniej szukaj telefonów z przedłużenia umów tak jak pisze kolega u gory wtedy najtaniej wychodzi a jest gwarancja normalna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mono25

Ja kupiłem w bestcena i dostałem telefon na rynek niemiecki. Ale oprócz tego to dobrze jest

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi