Skocz do zawartości
michalkilarski

nowy oficjalny rom I9100XWKJ3 CSC:XEN, KPN

Rekomendowane odpowiedzi

@up

No właśnie to jest między innymi brand.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno plikowy czy 3 plikowy jest ten ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up

No właśnie to jest między innymi brand.

Powiedzmy,że jest to taki mikrobrand.:D

Nie ma loga żadnego operatora przy uruchamianiu,tylko te dwie ikonki siedzą sobie cichutko i nie wymagają uruchamiania.

Romy są jednoplikowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsqa

Zawsze też można wgrać tzw "Frankenstein build" od intratecha xda-developers - View Single Post - [ROM+Guide]Official i9100 Firmwares KG, KH1/2/3/4, KI1/2/3/4/8, KJ1/2/3 Download - w odróżnieniu od oryginalnych buildów ma zmienione CSC na XEU i modem KI3 (podobno bardziej przyjazny dla baterii). Bezpośredni link do KJ3 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! .

Ja go wgrałem wczoraj wieczorem, więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć obiektywnego - na pierwszy rzut oka faktycznie jest trochę lepiej z baterią w porównaniu do KI4, co do szybkości nie widzę znaczących zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zmienić PC na XEO? wpisuje *#272*NR IMEI# i mam te menu ale tam jest XEN i nie wiem jak zmienić na XEO, klikam na to ale nie ma żadnego menu aby na dole są dwa przyciski install i cancel. jak klikam install też na chwilę wyskauje aby jakiś komunikat.

Pytam się o zmianę PC bo jak przywracam kopię z KI4 titanum to z łączeniem się z siecią są problemy, połączy się i wywala błąd "come.android.phone" i tak cały czas go wywala mówię może wina xen ze nie xeo?

Edytowane przez djjachu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale w tytule tematu masz podane : CSC:XEN, KPN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No ale w tytule tematu masz podane : CSC:XEN, KPN

bo ja myślałem że to obojętnie jakie jest i że można zmienić na XEO, Ten system wywala mi błąd "come.android.phone" i chyba wrócę na KI4 ale dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby mieć XEO na XWKJ3 wyciągnąłem sobie CSC z romu XXKI4 i spreparowałem ROM wraz ze starym bootloaderem. Taką paczkę wrzuciłem na XXKI4 przez ODIN. Pięknie sie zaktualizowało. Ale po uruchomieniu faktycznie miałem ten bład "com.android.phone" wywalajacy co chwilę. Poradziłem sobie z tym dzięki Titanium Backup. Należy wyczyścić dane dla "Magazyn telefonu". No i wszystko mi działa jak na razie (od trzech dni) a telefony używam nader często.

Aaaaaa... to czyszczenie danych magazynu telefonu spowodowało że wykasowało mi również wiadomości SMS (tak dla ostrzeżenia!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Magazyn telefonu", ja mam takie coś Magazyn .....M 2.3.5 to oto ci chodzi ? to nie przywracać tego czy w ogóle odinstalować? Bo właśnie jak zainstalowałem rom i zaraz włożyłem kartę sim wszystko było oki, dopiero jak przywracałem aplikacje wywalał ten błąd, nie mogłem dojć który to, zmarnowałem aby pół dnia w końcu wróciłem do KI4. Co ucieszyło mnie po zainstalowaniu Kj3 to brak laga przy klikaniu w kontakty, chyba najgorszy właśnie jak do tej pory jest na KI4 na 2.3.3 i 2.3.4 romach nie było takiego czegoś od 2.3.5 się zaczęło. I teraz nie wiem czy znowu próbować KJ3, daj znać. W końcu tel nie spełniał swojej podstawowej funkcji dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi