Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dzidzia_2

Debranding Samsung Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

Maxox

Cześć, mam w planach debranding, ale SamFirm widzi już 8.0 a u mnie nadal jest 7.0(Plus) czy mogę postępować z 8.0 tak samo czy musze jednak szukać XEO 7.0? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, Maxox napisał:

Cześć, mam w planach debranding, ale SamFirm widzi już 8.0 a u mnie nadal jest 7.0(Plus) czy mogę postępować z 8.0 tak samo czy musze jednak szukać XEO 7.0? 

Z tego co doczytalem Oreo nie bardzo idzie przez Odina z razcji zmiany przez Samsunga kompresji plikow, mi przy probie upgradu po prostu sie zatrzymalo i lipa, a z brandem plusa jesli masz tel na raty z ta syfiasta aplikacja do blokowania sluchawki to w temacie o Oreo juz ktos ma problem z aktywacja sluchawki i z kodem błędu 51010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxox

Czyli muszę szukać XEO 7.0 jak oni uwielbiają utrudniać życie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Po debrandingu jest ok ? Pytam bo nie mam jeszcze ota do 8.0085400e6ee12d678d91774e04be24b40.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Wygląda jak u mnie przed update do Oreo, z tym że mam XEO/XEO/PRT bo fon od Playa. Tymczasem Oreo zniknęło z Sammobile.

Bateria jeszcze nie ładowana, przed aktualizacją 97% przed nocą 51% rano jak wstałem było około 48% przy włączonym Wi-Fi. Nie jest to wynik Huawei P9 Lite 2017, który potrafi wygaszony trzymać 100% przez kilka godzin, ale i tak nieźle, bo specjalnie jeszcze nie optymalizowałem aplikacji i ich zużycia baterii w stanie czuwania. Dziś przed snem naładuję telefon do 100% i wyłączę wi-fi na noc. Póki co nie zdarzyło mi się, żeby jakaś aplikacja nie działała. Telefon zachowuje się jak przed czyli bardzo dobrze. No ale ma zaledwie 1,5 tygodnia od wyjęcia z pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damisss

Panowie chcę wykonać debranding telefonu ale SamFirm widzi już wersję Oreo w jaki sposób zmienić aby wyszukiwał Nougat? Czy trzeba gdzieś indziej poszukać tego androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Damisss

Sam Firm znajduje tylko i wyłącznie najnowsze softy, nie ma możliwości ustawienia w nim, żeby znalazł i pobrał starszą wersję. 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kotlin

@Brs263 Dostałeś w końcu tą aktualizację do Oreo? Ja mam taką sytuację jak Ty, debrand z softu T-Mobile,  XEO/XEO/TPL, ale na OTA cicho :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krychu3
    Napisano (edytowane)

@Damisss jak chcesz możesz pobrać tutaj nougata https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/XEO/download/G950FXXU1AQK7/199156/

ew możesz spróbować uzupełnić(manual) PDA i CSC i Phone w SamFirm tego romu może wyszuka.

EDIT. Dodaję konfigurację do pobrania ostatniego nougata 7.0 przez SamFirm, ponieważ ktoś napisał że można pobierać tylko najnowsze :

Spoiler

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez krychu3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mak777

Siemanko, orietnujecie się, czy jest możliwe przejście na XEO bez formatu/wipea? Mam w tej chwili tonę programów, które wymagają czasochłonnej konfiguracji - i brak czasu na ponowne zrobienie tego po wipie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi