Skocz do zawartości
nemo333

Zegarek SW2 rozparowuje się i resetuje w trakcie używania z Huawei P8 lite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim SW2 przy użytkowaniu z Huawei P8 lite działającym na 6.0.1 kompilacja B588.

Zegarek w trakcie użytkowania bardzo często rozparowuje się, kasuje swoje ustawienia i prosi o sparowanie z telefonem. Bywają dni że dzieje się tak raz na 2-3 godziny.

W trakcie użytkowania z LG G2 na 6.0.1 oficjalny CM, GoClever Quantum 400 Lite i Quantum 2 400 nie miałem żadnych problemów. Aplikacje i widgety używam tych samych. Z powodu braku roota na P8 zainstalowałem wszystko na nowo i poustawiałem przez opcje więc złe przeniesienie danych odpada. 

W Huawei mam wszystkie aplikacje chronione przed zamknięciem po uśpieniu, również wszystkie uprawnienia poprzyznawane dla każdej aplikacji, widgetu. Mam tylko problem z przydzieleniem uprawnień do SmartWear dla widgetów Obsługa Połączeń, Wiadomości i Znajdowanie telefonu - po włączeniu za chwile same się wyłączają. Chociaż nie widzę raczej w nich problemu bo jak kiedyś odinstalowałem wszystko poza aplikacją do obsługi SW2 to i tak się zresetował. 

Czy ktoś ma może jakieś pomysły jak to naprawić poza wyrzuceniem tego chłamu do najbliższej rzeki? Nie będę mówił jakie są moje reakcje jak czuję kolejny raz w trakcie dnia wibracje i widzę na zegarku pasek postępu formatowania bo zarobiłbym bana za taką ilość przekleństw.

Sądzę że pomoc techniczna obu moich urządzeń również odeśle mnie na drzewo "Nie gwarantujemy kompatybilności naszego urządzenia z konkurencyjnym producentem, proszę kupić nasz produkt do idealnej współpracy". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi