Skocz do zawartości
MichasQ

Bootloop - nie mogę wybrać opcji, hisuite nie widzi telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Dostałem telefon G620S, gdyż się cały czas restartuje. Spróbowałem wejść w system recovery menu (wciskając vol+ + power, po zobaczeniu napisu huawei puszczenie vol + i trzymanie power dopoki nie pojawi sie znaczek androida). Po zobaczeniu systemu z opcjami do wyboru mam dosłownie trzy sekundy i telefon znowu wpada w zapętlone bootowanie. Nawet jeśli zjadę w opcjach niżej to i tak telefon się zapętla. Gdy trzymam vol - + power to oczywiście połącz kabel usb, ściągnij hisuite, który i tak nie widzi telefonu.

Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną. Czy są jakieś szanse na ratunek?

Pozdrawiam, Michał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 
    Z racji tego ze moj LGV10 zostaje odeslany do naprawy , jako zapasowy mial mi sluzyc huawei ascend g620s jednak po uruchomieniu telefonu pokazuje sie tylko logo producenta i telefon sam sie resetuje ( bootloop ). Jesli przytyrzymam przyciski Power i VOL +/- wyskakuje mi albo Fastboot & Rescue z informacja ze telefon jest zablokowany ( po podlaczeniu do pcta Hisuite go nie widzi ) albo wyskakuje tło z ludzikiem androida i napisem " check sd update pkg is exist ... make sure usb cable has been insterted ... usb update starting ... " i pod spodem napis instaluje aktualizacje systemu jednak po wielu godzinach w tym stanie nic sie nie zmienia wiec watpie zeby bylo cos instalowane o.O 

Wiecie moze co mozna z tym zrobic ? oprocz oddawania do serwisu ??? 
    POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi