Skocz do zawartości
piotrzet23

Play Kolejne ograniczenia w roamingu krajowym

Rekomendowane odpowiedzi

@rakers

No niestety ale ludzie są tacy że patrzą na reklamę. Gdyby porównywali oferty i nie słuchali co znajomi mówią że tam tanio i w ogóle to play miałby dużo mniej klientów ja też zawsze jak przedłużam to porównuję do konkurencji i albo zostaję albo przenoszę to jest najlpeszy sposób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

W UK są umowy 30 dniowe i 12 miesięczne najbardziej popularne. Orange teraz dość agresywnie działa. Ale cudów nie ma to tez się skończy kiedyś. Kiedyś Virgin zamiatał, teraz za bardzo nie ma z czym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 7.06.2017 o 10:40, rakers napisał:

ps. Do orange już w Play się nie zalogujesz, nawet po zgłoszeniu do BOA. Wyłączyli.

Bzdura. BOK nie może Ci zaproponować odblokowania Orange ale na Twoje wyraźne życzenie zrobią to - bo muszą.

Czytałam te komentarze na fb playa i nie mogłam ze śmiechu. Ludzie dostali coś ZA DARMO, czego nie ma u innych operatorów. Nie jest to ujęte w ogóle w regulaminie świadczenia usług ani w umowie, a wylewają pomyje. Rozumiem, że wkurzać mogą się mieszkańcy dziur zasięgowych ale Ci, którzy mieszkają w większych miastach piszą "zmienię operatora" pod postem o prędkości w RK, bo to widocznie takie modne - skoro wszyscy to i ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Monitkowa

Problem jest z logowaniem się do Orange i T-Mobile bo są posty i wątki na różnych forach więc coś kombinują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Ciężko jest z całej gównoburzy wyłuskać co jest rzeczywiście ograniczeniem, a co chrzanieniem użytkowników. Ja jak wybiorę z listy operatorów za pierwszym razem T Mobile to wybór nie wchodzi. Wkurzające jest natomiast mimo ograniczenia, że dalej coś nie działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wrzucę jakie mega prędkości Play rozwija na LTE.... szkoda gadac- trzeba uciekać bcb5bfbbce5e24fedabcd5813cb8216f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Mnie uruchomić nie chcą pomimo zgłoszenia. Więc zanim powiesz bzdura to...  Stwierdzili, że mam T i nie włączą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z dwa tygodnie temu sobie wlaczylem też po małych przebojach , aż Pan napisał ze na wyraźnie życzenie czy coś takiego wlacza, i też coś pisał o tym że oni nie włączają bo tmobile ma lepszy zasięg niż Orange i ten zasięg w zupełności wystarcza .... szkoda gadać . Jak kiedyś była to naprawdę konkurencyjna sieć tak teraz to dno i metr mulu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chudybws

Żeby jeszcze te 1,5mbps było... Z 2tyg temu na T-Mobile miałem 0,2Mbps przy pełnym zasięgu H+. Teraz nie mogę się połączyć z T-MOBILE ani Orange (miałem odblokowany kilka msc temu), karta SIM nie pozwala na połączenie z tą siecią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

Niestety, również potwierdzam ograniczenia dotyczące możliwości połączenia się z T-Mobile w ramach roamingu krajowego w Play (taryfa RWK).
    W zeszłym tygodniu w nocy z piątku na sobotę wyłączono mi tą możliwość.

EDIT: Po telefonie do BOKu przywrócono możliwość.

Edytowane przez mp107

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi