Skocz do zawartości
zarzew

microsd Karta pamieci sama sie wysuwa

Rekomendowane odpowiedzi

zarzew

Witajcie,

Mam taki problem, nagle karta pamieci nie chce sie schowac. Wsuwam ja a ona mimo cichego klikniecia wysuwa sie po sekundzie czasami dwoma... Patrzylem na innych kartach oraz swoja testowalem w innym tel. Poki jest przycisnieta zaslepka i odwroxilem pokrowiec to telefon ja widzi. Wymia dla mnie za skomplikowana, to nie jest wyswietlacz czy tasma ale element plyty glownej... Koszt gniazdka to dwa piwa mozna powiedziec. Tylko ile powinien wziac serwis za naprawe? Mowimy tu raczej o serwisach takich co prowadza komis telefonow komorkowych i naprawiaja je. Bo autoryzowany to pewnie wymieni plyte glowna za 700zl... Ile moge sie spodziewac ile to duzo za duzo za taka usluge?

Pozdrawiam Mariusz Z 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja taki sam problem rozwiąłem kropelką Kropelki (po gwarancji).

Wkładasz kartę, wciskasz jakiś zwinięty papierek z jednej strony, żeby się trzymała jak powinna (sprawdzasz w menu serwisowym czy karta jest widoczna) i dajesz kropelkę kleju z drugiej. Po chwili wyciągasz papierek i gotowe.
    Wymiana gniazda kosztuje około 70 zł, ale szkoda tracić wodoszczelność.
    Dajesz tylko jedną kropelkę z dwóch wzgędów - klej jest żrący oraz gdybyś kiedyś chciał chciał wyjąć kartę to wystarczy żyletka.

Menu serwisowe - *#*#7378423#*#* -> service tests-> Storage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi