Skocz do zawartości
slipdog

Polecane Serwisy Lenovo w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Bomar a Technos to dwie zupełnie inne firmy. 

Chłopaków z Bomara znam osobiście i są naprawdę OK. 

Pomogli mi już z niejednym telefonem moim i znajomych.

Śmiało oddawaj do nich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtiz

Witam,

Czy ktoś może polecić jakiś dobry serwis GSM w Krakowie obeznany w konstrukcji Lenovo K3 Note ? Wysiadł mi aparat tylni, tzn. od kilku tygodni zaobserwowałem, że nie zawsze działa. Pomagało drobne ponaciskanie/ ponaginanie telefonu i restart, ale teraz już w ogóle nie chce załapać. Winę oprogramowania wyeliminowałem, bo na nowym ROM-ie jest to samo.

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wojtiz Jeśli wysyłka cię nie przeraża to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtiz

Dzięki -faktycznie Gdynia mnie trochę przeraża, bo to parę dni co najmniej. Ale jak nie znajdę nikogo , kto mi to poprawi na miejscu, to może faktycznie puszczę paczuszkę nad morze :)

Tak naprawdę powinienem tą paczuszkę puścić do sprzedawcy na podstawie rękojmi, ale już mam dość reklamowania, wymienianych na używane, telefonów. Sprzedawca przestał reagować na maile i musiało by to się skończyć w jakimś UOKIK, a szkoda mi już nerwów i czasu na przesyłanie paczek do Łodzi :(

A jak na razie odświeżyłem sobie film z budowy K3, namierzyłem miejsce taśmy i docisnąłem mocniej niż zwykle styki przez plastik -chwilowo pomogło  :D Ewidentnie trafił mi się źle poskładany model po jakiejś naprawie, bo miałem też problemy z czujnikiem światła. 

Poproszę na PRV namiary do wysyłki i koszt ew. prawidłowego poskładania ze sobą płyty, ekranu i podzespołów (czyli "poodciskania" wszystkich połączeń jak należy).

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie bo robię test głośnika I niestety chyba "umarł" nie słychać dzwonków, muzyki ani filmów na YouTube i tak samo jak włączę nawigację lub tryb głośnomówiący, telefon mam na gwarancji i teraz pytanie czy ktoś z Was już oddawał telefon na gwarancji, czy muszę gdzieś odsyłać na własny koszt czy gwarancja jest taka, że mogę gdzieś w Łodzi oddać do punktu i jak w ogóle podejście w temacie do naprawy gwarancyjnej wygląda w firmie mie Lenovo, dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Restart fonu robiles 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam aktualnie na wakacjach jestem i mam trochę rzeczy które muszę zgrać zanim zrobię przywrócenie do ustawień fabrycznych wczoraj jak pisałem to głośnik cały dzień nie dawał oznak życia ale wieczorem ożył:) by za dwie godziny znów zapadła cisza łudze się że może kwestia oprogramowania dam mu szansę jeszcze jak zrobię przywrócenie do ustawień fabrycznych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem na myśli wyłączenie i włączenie fona. Mialem raz taką sytuację, chyba po sluchaniu przez slychawki zostawilem włączony odtwarzacz to dzwieku np oglądając yt nie bylo. Zamknolem odtwarzacz i wesystko wróciło do normy. Może pomoże gdy przesuniesz suwak po lewej a fon przechodzi w tryb awawryjny czy jak to sie nazywa ubijajac wszystko co działa w tle (najlepszy sposób czyszczenia ramu) bo może jakas apka powoduje taki problem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam temat można uznać za zamknięty głośnik wymieniony w serwisie na gwarancji, serwis regenersis który naprawia nasze Lenovo na gwarancji nikt inny, mimo tak wielu negatywnych opinii w tym przypadku spisał się na medal wszystko poszło szybko i sprawnie wgrany andek 7.0 tak więc ja na serwis nie narzekam w ciągu tyg wszystko załatwione 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    12 godzin temu, PRZEMEK81 napisał:

serwis regenersis

Obecnie CTDI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi