Skocz do zawartości
jgq

Android 2.3.5 - brak opcji dla SIP/voip

Rekomendowane odpowiedzi

jgq

Na początek witam się ze wszystkimi.

Wczoraj kupiłem S5360 znanego jako Galaxy Y. Ma preinstalowanego Andka ver. 2.3.5. Jedna z przyczyn dla jakich go kupowałem była zintegrowana z systemem obsługa protokołu sip, tylko teraz nie widzę żadnych ustawień dla voip-a. Normalnie powinny być w ustawieniach połączeniach w ustawieniach ale ich tam nie ma. Czy te opcje są w jakiś sposób ukryte lub nieaktywne? Jeśli jest ktoś kto wie jak można te opcje odblokować proszę o poradę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Gingerbread 2.3.3 i u mnie opcje o których mówisz znajdują się w Ustawienia -> Połączenia -> (na samym dole) Konta. Mam stockowy ROM od HTC. Sprawdź czy na pewno masz wersje Andoirda 2.3.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jgq

Nie mam opcji kont w ustawieniach. System to na pewno 2.3.5, tylko nie wiem czy jest stokowym czy nie. Nie ma żadnych oznaczeń operatora u którego kopiłem fona ani na obudowie ani "w systemie".

Ktoś jeszcze ma jakieś sugestie?

Edytowane przez jgq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Po aktualizacji do 2.3.5 również nie znalazłem w moim Galaxy S I9000 tych ustawień. Wcześniej też ich nie miałem.

Przypuszczam, że są one tylko we wybranych modelach telefonów. Wyczytałem również, że niektórzy operatorzy blokują te ustawienia.

Może przy zrootowanym telefonie one się pojawią, nie wiem. Jak na razie używam zewnętrznych aplikacji z Android Market.

Znalazłem sposób w przypadku braku opcji ustawień SIP. Gdyby ktoś szukał.

Widzę, że nie wszystkie telefony po aktualizacji do 2.3.x mają możliwość połączeń internetowych VOIP

http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-jak-uruchomiae-voip-70977-post643042/#post643042

Edytowane przez Loothas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi