Skocz do zawartości
lordpitex

Zmiana koloru czcionki na czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem, chcę ustawić pewną tapetę, która jest jasna, ale kolor czcionki pod ikonkami zostaje biały co zlewa się z tłem. Da się to jakoś zmienić, by była czarne? 

Próbowałem zrobić to w sekcji "Motywy" w telefonie:

-ustawiłem jasny motyw który miał czarne czcionki, "Serenity" się nazywa [to w sumie nie ma znaczenia jaki, bo wgrałem też inne z neta z ciemnymi czcionkami co i tak nie pomogło]

-czcionki są czarne

-zmieniłem na tapetę którą chcę, czcionki z powrotem są białe, choć motyw jest ustawiony na taki co ma czarne i nawet ponowne ustawienie w sekcji "Ikony" nie zmienia tego

Screeny z tego co zrobiłem.

1v.thumb.jpg.55ad2012eaa3df9460d29a00b4dd1507.jpg2v.thumb.jpg.48cd9eede826e897259dedea879ccacd.jpg3v.thumb.jpg.2c51e7b49edc7d3d19c83f188c8ebe9e.jpg

PRZED                                                                            USTAWIONY MOTYW "SERENITY"                                                          "SERENITY" Z MOJĄ TAPETĄ

Proszę o pomoc ;)

Edytowane przez lordpitex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zmiana koloru tych elementów odbywa się automatycznie na podstawie koloru tapety. Ta Twoja, nie jest wystarczająco jasna. Wiem, że w Nova Launcher można wymusić ciemne ikonki na pasku statusu oraz czcionki nazw aplikacji (nie wiem, jak się zachowa pasek nawigacyjny), ale może nie chcesz mieć alternatywnego launchera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma jakieś apki do samych motywów, co by nie ładować się w nowego launchera? Próbowałem EMUI Theme Editor, ale lipa nie da się ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi