Skocz do zawartości
Lysolus

lgup Instalacja oryginalnego oprogramowania za pomocą LG UP z KDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo, też wgrywalem różne wersje i zawsze na logo lg sie zatrzymuje. Przez ota też jest błąd, chyba serwis tylko zostaje.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Sprawdz na lg firmwares opcje IMEI checker, może masz podobnie jak ja, zły region. Daj znać jak obczaisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40 minut temu, bim_ladem napisał:

Sprawdz na lg firmwares opcje IMEI checker, może masz podobnie jak ja, zły region. Daj znać jak obczaisz.

Imei jest niekompatybilny z systemem lub jest nieprawidłowy.

Edytowane przez mlody1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tym sposobem, możliwy jest downgrade do 7.0 z 8.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

@Montek92
    Ja tak robiłem i poszło bez problemu ale mam odblokowany bootloader i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Oreo Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 9.06.2018 o 09:06, mlody1910 napisał:

Mam to samo, też wgrywalem różne wersje i zawsze na logo lg sie zatrzymuje. Przez ota też jest błąd, chyba serwis tylko zostaje.

Jest jeszcze jedna opcja poza serwisem. Ja na mojego LG G6 open chciałem wgrać brand Play (zależy mi na wifi calling) no i niestety bootloop.

Rozwiązanie:

1. Telefon wisi na logo LG (lg bridge go nie wykrywa, a lg UP nie rozpoznaje modelu przez co nie możemy zainstalować softu)

2. Przytrzymaj klawisz przyciszania i wyłączania (w drugiej ręce trzymaj kabel USBc)

3. Gdy logo zgaśnie puść szybko klawisz włączania i przyciszania, a następnie szybko kliknij klawisz podgłaśniania i podepnij kabel USB wpięty do kompa. (czynność musicie zrobić szybko aby telefon nie wpadł znowu w bootloop, ja podczas resety kabel trzymam już w dziurce od USB) 

4. Telefon wprowadzisz w tryb download mode. Wgraj teraz przez LG UP odpowiednią wersje oprogramowania (zgodną z twoim imei, w moim przypadku open)

5. Po problemie :)

PS Uznałem, że opiszę ten sposób aby inne osoby z bootlopem po wgraniu nieodpowiedniej wersji oprogramowania mogły sobie z tym problemem poradzić.

#bootlop #lgg6 #g6 #jak naprawić #naprawić #download_mode #uszkodzony #wisi na logo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie rozumiesz co ja napisałem?

W moim przypadku wgranie jakiejkolwiek wersji oreo(nieważne czy open czy brand) kończy sie bootloopem, patrz post #170

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, zrozumiałem inaczej. Myślałem, że masz problem z wprowadzeniem do download mode.
    Przepraszam ale i tak może komuś się przyda ten tip :)
    Ja  teraz wgrywam softa przez LG BRIDGE, zobaczymy co wymyśli ;)

Edit:

LG BRIDGE wgrał najnowszy soft dla mojego tela. Przez aktualizacje oprogramowania nie szło bo było napisane, że oprogramowanie jest aktualne, ale wybrałem opcję po prawo na dole "Uaktualnij naprawę błędów", po wgraniu softa zrobiłem wipe data (bez wipe ciągle wywalało apkę od zaszyfrowanych danych) i telefon śmiga aż miło :) Zaoszczędziłem tydzień oczekiwania na telefon :D

Edytowane przez panporadnikhd
    Udana aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam może nie w temacie,ale chciałam zapytać jak przywrócić tel do  wersji nougat ?

Pomoze ktoś z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Agnieszka Czarna Zgodnie z poradnikiem który jest na samym początku tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, piotruspan1 napisał:

@Agnieszka Czarna Zgodnie z poradnikiem który jest na samym początku tego tematu.

czy to co jest w 1 poscie to jest soft z wolego rynku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi