Skocz do zawartości
Lysolus

lgup Instalacja oryginalnego oprogramowania za pomocą LG UP z KDZ

Rekomendowane odpowiedzi

p2225

@waldemark70 super, czyli jakby VoLTE/VoWiFi pojawiło się w sofcie z wolnego rynku w Polsce to ustawienia tych usług w polskim Orange powinny być zaszyte w telefonach w całej Europie, bo to jeden soft dla wszystkich? 

Dzięki za linka :) 

Edytowane przez p2225

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, obecnie mam soft: V10m-ORG-MCV a chciałbym soft: V10t-EUR-XX . Czy ktoś może mi napisać krok po kroku jak to osiągnąć? Czy po takiej zmianie będę dostawać aktualizacje OTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mytherios

Jak chcesz mieć konkretnie te literki EUR-XX, to bez roota się nie obędzie. http://forum.android.com.pl/topic/320458-brand-operatora-dyskusja-ogólna-pytania/?do=findComment&comment=5154980. Moim zdaniem z OTA można się wtedy pożegnać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@waldemark70 a to jak mam zrobić, by mieć ogólnoeuropejski soft tak, zeby dostawać aktualizacje jak najszybciej? Inni mają t, ja mam m. Brakuje mi redukcji szumów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mytherios Najprościej to było kupić telefon z wolnej sprzedaży, bez brandu;). A tak poważnie, to jak nie chcesz kombinować z bootloaderem i rootem, to możesz wgrać v10t sposobem z pierwszego postu. Będziesz miał pełnoprawny rom z wszystkimi udogodnieniami Tylko literki nie będą EUR-XX. Ale i tak wtedy nie będziesz otrzymywał aktualizacji bo są one rozsyłane zgodnie z IMEI. Twój IMEI jest przypisany do softu Orange. Aby mieć aktualne oprogramowanie musiałbyś wtedy wgrywać nowe romy poprzez LG UP.

P.S.

Też mam 10m i mi to nie przeszkadza. Trochę cierpliwości a na pewno Orange zaktualizuje soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zasmuciłeś mnie. Czyli jest to inaczej niż w Samsungu. Bo tam miałem S6 z niemieckiego 3, wgrałem soft polski i aktualizacje szły normalnie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Levider
    Zdjęcia i Filmy umieszczamy w Spoiler. Proszę o tym pamiętać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@Mytherios ponieważ w Samsungu jest to rozwiązane inaczej - caly wolny rynek wraz z 3 wgrywa softy XEO :) wystarczy że z softu innego wgrasz XEO i masz aktualizacje.
    W LG niestety tak nie działa, no ale cóż, aktualizacje zawsze można wgrać ręcznie (poświęcić 10 min przed kompem) i na pewno będzie się miało dużo szybciej zaktualizowany telefon niż czekać łaskawie na OTA (która zawsze przychodzi z opóźnieniem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale za każdym razem muszę wgrywać na czysto i resetować telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

Nie. Nic nie musisz resetować do ustawień fabrycznych. Ja jak miałem stocka to aktualizacje wyrywałem bez żadnych wipe bez formatowania. Efekt? Telefon zaktualizowany a wszystko co miałem wgrane zostawało 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej. Czy jest gdzieś oprogramowanie w wersji t, które mogę wgrać na swoje obecne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi