Skocz do zawartości
janek1218

[GRA] [ANDROID] [DARMOWA] Crazy Smash

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałbym Wam zaprezentować drugą grę mojego autorstwa. Napisana została w Android Studio całkowicie przeze mnie. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przede mną ale mimo wszystko chciałem podzielić się z Wami jej aktualnymi efektami .

Gra polega na zbiciu jak najwiekszej liczby minionów. Zbjanie ich jest łatwe, jeśli tylko masz dobry refleks :) . Nie uderzaj w czerwone miniony, ponieważ gra się zakończy. Sługi, które musisz pokonać, są szalone i poruszają się jeden raz powoli inny bardzo szybko. Zbieraj punkty i ametysty za zbijanie nieczerwonych minionów. Czekaj na prezenty i bądź gotowym na nowe osiągnięcia.
    Użyj różnych zbijaków, aby trafić i rozbijać sługusów, wybieraj fantastyczne światy pełne niespodzianek, prezentów i szalonych minionów. Zbieraj amestyty i kupuj rożne skórki do zbijaków!

Gra jest całkowicie ZA DARMO. Zapraszam do pobierania, oceniania, doradzania i oczywiście do krytykowania. Dziękuję za każdy komentarz. Jeżeli będziecie mieć jakieś uwagi dotyczące gry to zapraszam do pisania na mój mail:  [email protected]

Gra dostępna do pobrania tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dhkmgames.crazysmash

Pozdrawiam

Screenshot_2017-06-11-12-26-08.thumb.png.0b51ff1b9981355a3f861a6ef3520380.png

Screenshot_2017-06-11-12-22-53.thumb.png.c4d416ad73e1175d633ca4660175d8d5.png

Screenshot_2017-06-11-12-24-06.thumb.png.3b9ce4db738bdf583d6fe242413c7ca7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi