Skocz do zawartości
tracid

Android Nougat [7.0] - Wrażenia i Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie jest przyzwoicie ale nie mogę dodać ikony wszystkie aplikacje na ekran główny i co mnie lekko osłabiło brak upday Samsung więc zainstalowałem jako​ osobną apk poza tym troszkę to wszystko minimalistyczne np. opisy po ikonami i folderami mają małe literki których nie można lub nie potrafię powiększyć.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Patryk Markiewicz napisał:

a jak aplikacja aparatu? ,sa jakies nowe efekty do pobrania czy nadal to samo

efektów nowych nie ma, gestem przeciągniecia w dół przełącza się miedzy kamerami, od boku masz filtry i tryby, jest także 'pływający spust migawki'

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na 7 ruskiej po przeciagnieciu na pulpicie w lewo jest Briefing zamiast Upday,, Na XEO będzie Upday 

U siebie wgrałem 7 na soft od Playa zaraz po wgraniu zrobiłem full wipe i od samego początku mam Briefing po lewej stronie ekranu głównego. 

Edytowane przez maja198958

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

7 na s7e mam od stycznia . W porównaniu do 6 jest lepsze zarządzanie bateria oraz jak dla mnie dodano kilka ulepszeń. Co do ustawień też z początku nie mogłem się odnaleźć ale z czasem opnanowalem je i teraz smigam po nim intuicyjnie . Gorzej mam teraz z A5 żony jak mnie o coś poprosi żeby jej przestawić lub jak coś namiesza bo teraz ustawienia z 6 sa dla mnie problemem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hevet

Dużo śmieci jest w 7.0 SER?
    Wyświetla się ikonka LTE czy 4G?
    T-Mobile coś nie kwapi się do wydawania aktualizacji na A5 (2016), od listopada zeszłego roku nie było żadnej. W tym czasie wyszło kilka aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak samo jestem średnio zadowolony z 7 bo ta belka i ustawienia to tragedia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Dla mnie belka z Samsungowego 6.0.1 to padaka. Odkąd pamiętam to używam Samsungowej appki Good Lock. Moze z 7 belka bardziej mi przypadnie do gustu :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tracid

Co z tą belką z 7 jest nie tak, że się wam nie podoba? Na filmach wygląda całkiem ok, nawet lepiej niż w 6.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zuberek42

@tracid

Chociażby to jest z belka że jak chcesz ustawiać sobie automatyczne podświetlenie to musisz wysunąć,później nacisnąć ptaszek i na koniec masz opcję.. w poprzedniej belce było to za jednym wysunięciem, miałeś do wyboru już automat podświetlenie i inne opcję.. a nie ukrywam że z tego korzystam najbardziej.. w pomieszczeniach używam automatu a na zewnątrz ustawiam ręcznie maksymalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi