Skocz do zawartości
tracid

Android Nougat [7.0] - Wrażenia i Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

@ciekawy1 Np. Techmaniaki i komentarze w innych newsach o aktualizacji dla sieci Play.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

LOL - nawet nie zwróciłem uwagi, że mają tyle klonów (rtvmaniak agdmaniak itd.) :D 

No tutaj na forum modzi wrzucali screeny i w Play jest podobno faktycznie. Reszta w tym XEO - cisza :) Także ta wzmianka na techmaniak o XEO to bzdura.

Edytowane przez bartekc00
    ukrywam konkurencyjne strony oznaczone cenzorem (####) ;)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Na pewno jest w PLAy bo własnie sciagnelem rom A510FXXU4CQE3 przez SamFirm . Po wypakowaniu 4 plikowca zajmuje 2.93 GB . Teraz tylko chwila wolnego czasu i dawaj zony telefon na warsztat :hammer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nie bardzo chcę mi się bawić i kombinować dlatego podputuję o XEO przez OTA bo tak było by najwygodniej i najszybciej. Trochę dziwne że z Play poszło jako pierwsze w PL.

Orientujecie się jak wygląda sprawa nowego wyglądu Samsungowych aplikacji typu poczta, kalendarz itp.? Bo z tego co czytam informacje również są sprzeczne, niektórzy mają nowy wygląd inni tak jakby po staremu... od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz czy jest dużo dodatków od Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ceste

@boXter_21  po aktualizacji wszystkie aplikacje samsungowskie domyślnie mają nowy interfejs :) 

można sobie jeszcze je ewentualnie zaktualizować ręcznie do najnowszych wersji z sammobile czy apkmirror żeby mieć ikony aplikacji jak w s8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ceste ale generalnie czymś się jeszcze różnią te z aktualizacji ręcznej apkmirror czy to tylko kwestia ikonek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ceste

@boXter_21  jeśli wgrasz najnowszy launcher i widget pogody to będziesz miał je takie same jak w s8 :)

jak zaktualizowałem telefon i kontakty z sammobile to w aplikacji telefonu pojawiła się nowa zakładka "Miejsca" a w kontaktach zmieniła się tylko jedna rzecz wizualnie

w reszcie aplikacji nie zauważyłem już żadnych zmian oprócz ikonek :) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na sofcie Play 7.0 działa automatyczne pobieranie mmsów bez włączonych danych komórkowych? Mam na mysli że ROM potrafi sam włączyć transmisję danych na czas wysyłki smsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie wgrać  A510FXXU4CQE3 na 6 xeo? 4 plikowiec pobrany,odin za cholere nie chce wykryć telefonu,nie wiem czy to jakieś zabezpieczenie systemowe czy po prostu odin bądź telefon się posypały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi