Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu do pracy z dual sim, przekątna ekranu 5 - 5,5 cala, procesor o wydajności Snapdragona 625, przyzwoity aparat, możliwość kupna dobrego case i naklejenia szkła na ekran. Preferuję diodę powiadomień, ale widzę że jest z tym problem. Cena powiedzmy do 1400zł.

Telefony które biorę pod uwagę to:

Asus Zenfone 3 - dobry aparat ze optyczną stabilizacją,dioda powiadomień, ma żyroskop nie widzę dobrych grubych case na niego,

Moto Z Play - Mama ma takiego i wszystko działa jak należy, dobra bateria, można kupić gruby case i nakleić szkło na ekran, ma żyroskop, nie ma diody powiadomień, ale ma coś ala Always on display

Moto G5 Plus - nad tym telefonem zastanawiam się najbardziej, system działa tak jak w Moto Z Play, są grube obudowy na niego, płaski ekran na który nakleję szkło na całej powierzchni. Czytałem gdzieś o niskiej głośności rozmów i nie wiem czy ten telefon robi lepsze zdjęcia niż Moto Z Play. Co z nawigacją? W telefonie nie ma chyba żyroskopu i podobno nawigacja dziwnie działa, w sumie nie wiem o co chodzi.

Huawei Nova plus - aparat z optyczną stabilizacją obrazu, brak żyroskopu i w sumie nie wiem co o nim myśleć

Może inne sugestie?

Pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Jeszcze honor8, aktywny dualsim na duzy plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi