Skocz do zawartości
mihu124

Pomoc w wyborze ROMU

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

a kernel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uri0550

Kernele są dołączone w paczce z romem :) podczas instalacji wybierasz który chcesz. Więcej informacji znajdziesz w wątku dotyczącym tego systemu

Tapatalk + SwiftKey + SGS3 lte :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SuchyX

Witam poszukuje romu najszybszego dla starusieńkiego Desire Z bez bajerów aby działał bez problemu i zwiech oraz z sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aron48

Czy ktoś zna jakikolwiej ROM na nasze Ztki, który obsługuje OTG? Poindtalowałem kilka i nigdzie nie ma. A gdzieś czytałem, że OTG może działać na Ztce. Nic więcej w ROMie nie potrzebuję :)

Edit: i GPS powinien działać :) Ale generalnie chodzi mi o podłączenie kamerki USB (endoskopu). Na nowym telefonie działa ale fajnie by było jakby można było do Zetki podłączyć...

Edytowane przez aron48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DeTeMoto

Zetka nie obsługuje sprzętowo OTG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aron48

Hm.. serio? A gdzieś na XDA wyczytałem, że jak rom by był na stockowym kernelu to powinien obsługiwać... I jeżeli dobrze zrozumiałem, to właśnie stockowy 2.3 GB obsługiwał... to już sam nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DeTeMoto

Jak fon nie ma wspomagania sprzętowego, a zetka nie ma (miałem 2 sztuki) to sie nie da tego softwerowo uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
peja_87

Witam. Jako drugi telefon mam sensation xe i chcialbym wgrac na niego jakis w miare szybki rom. Nie zalezy mi na grach itp, jedynie aby sie nie wieszal. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubulwg

Niestety mój lg l90 zakończył swój żywot. W szufladzie znalazłem desire z i chciałbym mu dodać porządnego kopa, jaki rom aktualnie jest najwydajniejszy i najstabilniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi