Skocz do zawartości
hollow

Problem z dotykiem

Rekomendowane odpowiedzi

hollow
    Napisano (edytowane)

witam,

zapraszam do wypowiadania się w tej sprawie w tym watku

proponuje weryfikacje sprawności dotyku programem mtk engineer mode, poniżej zalączam screen z mojego testu, mój rom to VibeUi 1512 i czasami na kraju ekranu coś mi nie złapie ale może to zbieg okoliczności

post-70438-0-28356200-1435742456_thumb.jpeg

Edytowane przez nocek
    polskie znaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku mam telefon podzielony tak jakby na 6 pionowych pasów. Nie działa mi 2 od lewej i 2 od prawej. W efekcie podczas pisania smsa nie mogę wcisnąć takich liter jak e, d, x, o, k, m... Problem zmienia się na gorszy albo mniejszy podczas "wyginania" telefonu. Wydaje się jakby coś nie łączyło. Telefon ani mi nie spadł ani go nie zamoczyłem. Stało się to z dnia na dzień. Nie wiem czy oddawać na gwarancję bo z miesiąc nie będę miał telefonu. Ma ktoś podobny problem? Tu screen z painta pokazuje na czarno gdzie ekran łapie, a na biało gdzie nie http://i.imgur.com/tCm6e0F.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. ale co tu można wywnioskować po załączonym skrinie? Jak ja tak samo latam w mtk engeneer mode

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku mam telefon podzielony tak jakby na 6 pionowych pasów. Nie działa mi 2 od lewej i 2 od prawej. W efekcie podczas pisania smsa nie mogę wcisnąć takich liter jak e, d, x, o, k, m... Problem zmienia się na gorszy albo mniejszy podczas "wyginania" telefonu. Wydaje się jakby coś nie łączyło. Telefon ani mi nie spadł ani go nie zamoczyłem. Stało się to z dnia na dzień. Nie wiem czy oddawać na gwarancję bo z miesiąc nie będę miał telefonu. Ma ktoś podobny problem? Tu screen z painta pokazuje na czarno gdzie ekran łapie, a na biało gdzie nie http://i.imgur.com/tCm6e0F.png

Witam. Podpinam się pod kolegę, mam taką sama sytucję tylko z lewej strony, pas 2 cm dotyku nie dziala. Może nam ktoś pomóc???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam problem z dotykiem... ten telefon to szajs... mam go 2 tygodnie a już nie działa cały jakby pasek dotyku od góry do dołu, nie mogę pisać wiadomości w pionie bo nie działają litery s,x,e,d,c,r,f porażka... ciekawe czy jest jakieś rozsądne rozwiązanie czy mogę go wyrzucić do śmieci

Edytowane przez nocek
    polskie znaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popej

Podobno problem dotyczy którejś wersji ROM-u. Może warto spróbować innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z 2 tygodniowym lenovo. Po zablkowaniu ekranu telefon czesto nie reaguje na dotyk przez co nie mozna go odblokowac. Dzieje sie tak pare razy dziennie i czesto potrzeba nawet 20 prob by tel sie odblkowal. Co moglo tam pojsc ?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    situ

Nie wiem czy pomoże ale wyłącz jasność wyświetlacza z auto.

Edytowane przez awygo
    Nie cytuj w całości postu bezpośrednio poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomaga jak zrzuce telfon z 30 cm na podłoge, automatycznie naprawia mi sie raz albo psuje ten dotyk, tak jakby cos nei stykało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi