Skocz do zawartości
hollow

Problem z dotykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99 % byl to maj. Nie mam teraz jak dokladnie tego sprawdzic bo telefon polecial do zwrotu do chin

Edytowane przez siwers1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dubmat

To prawda ja na pudelku mam uwaga marzec i problemow nie mam.jedyne do czego sie mozna doczepic ze kilka razy sie jakby zawiesil na sekunde lub dwie i juz sie wcisnelo to co chcialem, ale zeby pasy cale nie dzialaly to poprostu wadliwe modele.

Ps.przecietny czas sprawdzania ekranu dotyk. W chinach waha sie 30 sek-3 telefony sprawdzone pod tym katem przez chinczykow. Kazda marka telefonu nie jest w stanie takich problemow wyeliminowac w 100%.To tylko elektronika.

Ps.wlasnie wlaczylem test hardware android i pod kazdym katem sprawdzilem dotyk na wszelkie mozliwe sposoby, dziala idealnie.Sprawdzam,pisze, poniewaz 4 dni po rozpakowiu tel. kula inwalidzka uderzyla w srodek ekranu takze potwierdzam to, iz szklo producenta jest bardzo wytrzymaale na wstrzasy ale nie wiem jak jest z rysowaniem sie bo odrazu przykleilem szklo po tym wypadku z kulą.

Edytowane przez dubmat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaciekawiony tym tematem sprawdziłem na pudełku mam marzec, a telefon dostałem pod koniec lipca, póki co wszystko działa jak należy, testy ekranu pozytywnie. Czyli wiadomo skąd ostatnio taka dobra cena na Gearbest :-P mieli stare egzemplarze :-D

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

03.2015 i część dotyku nie działa... moje zasrane szczęście - co polecicie do dokładnego sprawdzenia ekranu i digitalizera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, właśnie zamiast urlopować to ratuje A806 któremu też dotyk szwankuje od połowy w dół. Spróbujcie ekran delikatnie pptraktować suszarką do włosów, podgrzejcie go. Następnie kilka ruchów delikatnie wyginając telefon, tak jakbyscie chcieli go przegiąć. Wszystko na wyłączonym telefonie. Chwila niech ostygnie i znów suszarką. Właśnie tak uratowałem a806 przed wymianą ekranu. Działa jak nowy. Spróbujcie i dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... Kto pierwszy? : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, właśnie zamiast urlopować to ratuje A806 któremu też dotyk szwankuje od połowy w dół. Spróbujcie ekran delikatnie pptraktować suszarką do włosów, podgrzejcie go. Następnie kilka ruchów delikatnie wyginając telefon, tak jakbyscie chcieli go przegiąć. Wszystko na wyłączonym telefonie. Chwila niech ostygnie i znów suszarką. Właśnie tak uratowałem a806 przed wymianą ekranu. Działa jak nowy. Spróbujcie i dajcie znać.

przez jaki czas tą suszarką? Nie wiem, czy mój będzie miał wadę ale przygotowuję się na najgorsze, skoro zamówiłem z GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez paniki, suszarką robicie do tego momentu az ekran zrobi sie dość ciepły. Niech spróbują ci których ekrany są już padnięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden telefon kupiłem na gearbest a drugi na jd.com, data produkcji 03 2015, nie działa dotyk na lewej stronie w pasie ok. 2 cm na całej długości ekranu od 2 dni   :zabije:  ,telefon przysłano mi tydzień temu. Ciekawe ile osób się jeszcze zgłosi :)

Ten drugi kupiony na jd.com sprawuje się na razie dobrze, też jest z 03 2015, mam go od 3 dni. Telefon już był zrootowany przez sprzedawce z jd - to normalne ?

Edytowane przez Zenekben

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też 03.2015 ale wszystko działa idealnie... Ta wada ukazuje się po jakimś czasie, czy od razu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi