Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
meverick

Bateria, zamienniki - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Z

@Loock7 bateria dotarła, widać że to nie oryginał, bo na aukcji w opiniach innych kupujących baterie mają identyczny numer seryjny. Co najciekawsze bateria nie ma 2300mah a 2400mah. Pasuje idealnie, jedynie otwór na śrubkę jest trochę za nisko, ale lekko poszerzyłem otwór i bez problemu można przykręcić baterię.

Co do samego działania baterii to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, mimo tego że miałem obawy czy telefon nie wybuchnie podczas ładowania. Ładuje się normalnie, bateria trzyma dobrze i nie rozładowuje się szybko, śmiem nawet twierdzić że bateria trzyma jak oryginał zaraz po zakupie telefonu. Czy tak dalej będzie, i jak długo to sam jestem ciekaw, na chwilę obecną jestem zadowolony. Nie ma problemu z np nagłym rozładowaniem baterii, powoli znikają procenty. Jak na baterię za 40zł to jest ona warta tych pieniędzy, zawsze to o wiele taniej niż wymiana w serwisie za kwotę 170zł.

Edytowane przez dszymek
    Poprawiona estetyka posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loock7

@up

Uff....cieszy mnie twoja odpowiedź, ponieważ sam zakupiłem tą samą baterię i czekam aż doleci :P
    Jeśli będzie trzymać jak oryginał albo będzie mu bliska to będę w siódmym niebie.
    Dzięki za informacje, będę wdzięczny jeśli po np 2 tygodniach użykowania zamieścisz dalsze info o jej sprawności ;) 

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Stosujemy @up lub @wspomnij. Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 13.06.2017 o 18:56, Loock7 napisał:

Więc widzę że kupiliśmy od tego samego sprzedawcy.
    Niestety, u mnie bateria z 2013 roku, gorsza od mojej, dalej dosyłane dwie sztuki kompletnie martwe.
    Nie polecam tego sprzedawcy.

Po pół roku użytkowania telefonu ( baterii) jestem zadowolony, bateria trzyma i działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi