Skocz do zawartości
Michu_z

I don't speak Polish, how can I register here?

Rekomendowane odpowiedzi

Due to the presence of large amount of spam messages, a possibility of posting messages by unregistered users has been disabled. In order to write posts you have to register first. To do so, please follow these steps:

1. Click on the "Zarejestruj" button on the right top of this page.

2. On the next page select "Zgadzam się".

3. Fill in all necessary fields:

Nazwa użytkownika = username, Adres e-mail = e-mail address, Potwierdź adres e-mail = confirm e-mail address, Hasło = password, Potwierdź hasło = confirm password, Język = language on forum, Kod potwierdzający = copy the code from the image above.

4. Be sure that you've selected British English from the "Język" list.

5. Click on the "Wyślij" button (at the bottom of the page) to submit your registration.

6. Check your mail and click on the attached link to activate your account.

To log yourself in, use the "Zaloguj" button.

Enjoy! :D

Proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce, może się przydać ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi

W jakim celu osoba nie znająca języka polskiego miałaby się tutaj rejestrować?

Gdybyśmy się posługiwali jakimś pismem obrazkowym :idea: to może i miałoby to sens, bo jakoś każdy by się zrozumiał :cwaniak: ale przy obecnym stanie rzeczy to mi się to raczej nie widzi :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ot choćby po to, aby ktoś z xda (kilku forumowiczów z naszego forum również tam się udziela), czy to z jakiegoś innego miejsca posługującego się językiem szekspira, mógł tu zawitać i "systemem obrazkowym" klepnąć choćby linkiem...

Wiem, może naciągam troszkę :oczami: ale sądzę, że mimo to takie wskazówki się przydają. Jeżeli nikt nie podziela mego zdania to cóż zrobić... Niech to sobie tutaj gnije ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Michu_z, temat dobry tylko ... sam nie wiem gdzie go dać. Wydaje mi się że obecnie jest w najlepszym miejscu (jeśli ktoś ma jakiś pomysł - jestem otwarty na propozycje)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soniak

a Może zrobić by tak aby na forum zrobić zakładkę English albo jakoś tak i tam będą się wypowiadać warto też zrobić coś takiego na stronie główniej :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, a kto będzie tłumaczył, Twój i innych, każdy post :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soniak

...Też masz Problem chyba każdy potrafi pisać po angielsku to napisze... :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi

hmm, a po co każdy?? Od czego mamy moderatorów? :P W końcu nie od tak zostaje się moderatorem...trzeba mieć wiedzę itd. więc i angielski nie powinien stanowić problemu :DDD

Oczywiście sobie żartuję, a poważnie to darujcie sobie uszczęśliwianie na siłę innych...to jest polskie forum, a nie jakieś international :luka: Jak ktoś != PL będzie szukał info na temat android, to na pewno znajdzie sobie forum w jego języku, bo sam nie zamierza sobie utrudniać życia, starając się wyciągnąć jakieś info z PL forum, kiedy to samo może znaleźć na forum w jego ojczystym języku.

Wydaje mi się, że temat można zamknąć :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy dwóch użytkowników bodajże z Hiszpanii, którzy coś tam mącili i dla nas uploadowali, starając się przy tym w wyspiarskim języku coś tłumaczyć...

Myślę, że to wystarczający argument, aby jednak wątek przypiąć gdzieś na samym dole głównego ekranu forum, tak aby naszym zagranicznym przyjaciołom ułatwić branie udziału w rozwoju portalu android.com.pl, którego (jakby nie było) integralną i chyba główną częścią jest owe forum.

Pozycjonowanie na google sprowadza tutaj wielu obcokrajowców, często jednak nie potrafią się oni zarejestrować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

A jak się całe życie niemieckiego uczy? :P

a serrio To angielski potężny język :)

choć na live (w xbox) jak słyszę Amerykańskie Hamburgery to odechciewa mi się ten język :)

A co do pytania po co? Gdzie znajdziesz tak rzetelne informacje o androidzie, poradniki... Downloady jak u nas:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi