Skocz do zawartości
Vulgary

Jednak będzie Android 7.0 Nougat dla s5 Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Vulgary

Dnia 23.06.2017 o 07:04, Vulgary napisał:

fot. theandroidsoul

aktualnie w końcowej fazie testów jest nougat dla s5 neo hehe

http://www.theandroidsoul.com/samsung-galaxy-s5-neo-might-get-nougat-update-very-soon/

a S5 neo jednak dostanie, pewnie ze względu na nowszą architekturę procesora

Edytowane przez Camulos
    połączenie postów,
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawil sie Nougat dla S5 Neo G903W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

@Domix19

Czyli na wersje Neo ale Kanadyjska? Jeśli dobrze pamiętam? Europejska wersja jeszcze nie otrzymala. Jakies screeny? Skad info?

Edytowane przez Artur35
    Nie cytujemy w całości bezpośrednio poprzedzającego postu (pkt 4.6 Regulaminu). Wystarczy użyć @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

info stad https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s5-neo/SM-G903W/

Stricted z xda zrobił poradnik jak go zainstalować, wystarczy wgrać boot i system (nic więcej) i działa na G903F i powiem że płynnośc nieporownywalnie lepsza od 6.0.1. Minus to brak języka polskiego

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

Wlasnie sprawdzałem czym się różnią wersja Europejska od Kanadyjskiej i w sumie niczym, mialem wiec pytac czy ruszy na naszej wersji, ale widze juz odpowiedz padla;). Tak mysle ze skoro za oceanem juz dostali, to i u nas zjawi sie na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlaśnie nie byłbym tego taki pewien ponieważ G903F nie dostał certyfikacji wifi na Nougacie a G903W juz ponad miesiąc temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

Sorki, nie jestem w temacie z tym wifi, o co chodzi z ta certyfikacja? Jezyk Polski raczej nie wgramy na ten soft.

Dlugo masz juz wgrana siódemkę? Mimo kanadyjskiego romu wszystko dziala? Sim, wifi, gps, lte itd? 

Edytowane przez d.m.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś uważa że można wgrać Nugata z wersji kanadyjskiej to nie wiem jak to robił,bo ja właśnie chwile temu próbowałem i co,nic błąd bo apka na kompie pokazuje błąd komórka już coś zdązyła wgrać i ratunek to jednoplikowiec .Nie wątpie że się da ale pewnie wiecej zachodu trzeba aby to zrobić,jakos na XDA niczego na ten temat nie znalazłem wiec jeśli jest to po prosze o linka.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

testuje rom przeznaczony dla G903W od rana dzisiejszego dnia. Wszystko mozna wgrac, wszystko dziala plynnie i co najlepsze wydaje mi sie ze bateria trzyma troche dluzej. ale to potwierdze ew po kilku dniach. Jedyne co moze przeszkadzac niektorym to jezyk Angielski i brak calkowitego spolszczenia softu. Jezeli miales problem podczas wgrywania romu, sprawdz czy masz odblokowany bootloader, sam zapomnialem o jego odblokowaniu podczas wgrywania:)

poza tym wszystko jest na xda. dla leniwych:

link do boota i systemu: https://images.stricted.net/misc/G903WVLU1CQH4_G903WOYA1CQH4_G903WVLU1CQH4_HOME.tar - pliki w formacie img, aby je wgrac Odinem nalezy zmienic ich format na tar a to robimy dzieki tar-tool (link nizej)

https://megawrzuta.pl/download/20a4c038f17914a80b2840501d1e1871.html tu jest Odin z tar-toolem.

ROM WGRYWASZ NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC. WG OSOB KTORE WGRYWALY W/W ROM, U KAZDEGO DZIALAL ON INACZEJ, JEDNI NARZEKAJA, INNI CHWALA, JESZCZE INNI MAJA PROBLEMY. PRZEMYSL ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE ZBYT SZYBKO.

INSTRUKCJA:

1.pobieramy  boota i system z pierwszego linku w moim poscie, wypakowujemy.

2.pobieramy odina z linku drugiego i wypakowujemy,

3.w folderze z linku drugiego "tar-tool", znajduje sie folder odin, w nim tworzymy dwa foldery -boot i -system, analogicznie do nich kopiujemy pliki boota i systemu z linku pierwszego

4.w folderze tar-tool znajduje sie plik wsadowy windows "ImgToTar.MD5" klikamy w niego i czekamy az nasze pliki boot i system z img zamienia sie w pliki tar

5.tak zamienione pliki mozna wgrac Odinem i gotowe

6. po wgraniu systemu najlepiej - chociiaz nie koniecznie - nalezy zrobic wipe, data factory reset. Android 7 uruchomi sie od podstaw.

Edytowane przez d.m.x
    w zwiazku z tym ze u kazdego wgranie romu 7.0.1 dla wersji kanadyjskiej dziala inaczej, zamieszczam ostrzezenie o tym ze kazdy kto wgrywa w/w rom robi to na wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki

Edytowane przez marys33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi