Skocz do zawartości
Vulgary

Jednak będzie Android 7.0 Nougat dla s5 Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Vulgary

za kilka dni będzie OTA, więc nie trzeba kombinować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 2 dnia użytkowania co zauważyłem - a więc u mnie nie widzi karty pamięci a mam 32Gb,co jeszcze a więc pulsometr nie działa jak do tej pory tyle co mogę napisać . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

Nie wiem z jakiego powodu nie widzi karty pamieci, u mnie z karta jest ok. Co do pulsometru wlasnie sprawdzilem, rowniez nie dziala, tak jak i tryb chroniony w przegladarce, to niby szczegoly ale jednak...@Vulgary skad wiesz ze OTA pojawi sie za kilka dni? jakies info potwierdzone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 1.09.2017 o 21:53, d.m.x napisał:

testuje rom przeznaczony dla G903W od rana dzisiejszego dnia. Wszystko mozna wgrac, wszystko dziala plynnie i co najlepsze wydaje mi sie ze bateria trzyma troche dluzej. ale to potwierdze ew po kilku dniach. Jedyne co moze przeszkadzac niektorym to jezyk Angielski i brak calkowitego spolszczenia softu. Jezeli miales problem podczas wgrywania romu, sprawdz czy masz odblokowany bootloader, sam zapomnialem o jego odblokowaniu podczas wgrywania:)

poza tym wszystko jest na xda. dla leniwych:

link do boota i systemu: https://images.stricted.net/misc/G903WVLU1CQH4_G903WOYA1CQH4_G903WVLU1CQH4_HOME.tar - pliki w formacie img, aby je wgrac Odinem nalezy zmienic ich format na tar a to robimy dzieki tar-tool (link nizej)

https://megawrzuta.pl/download/20a4c038f17914a80b2840501d1e1871.html tu jest Odin z tar-toolem.

INSTRUKCJA:

1.pobieramy  boota i system z pierwszego linku w moim poscie, wypakowujemy.

2.pobieramy odina z linku drugiego i wypakowujemy,

3.w folderze z linku drugiego "tar-tool", znajduje sie folder odin, w nim tworzymy dwa foldery -boot i -system, analogicznie do nich kopiujemy pliki boota i systemu z linku pierwszego

4.w folderze tar-tool znajduje sie plik wsadowy windows "ImgToTar.MD5" klikamy w niego i czekamy az nasze pliki boot i system z img zamienia sie w pliki tar

5.tak zamienione pliki mozna wgrac Odinem i gotowe

6. po wgraniu systemu najlepiej - chociiaz nie koniecznie - nalezy zrobic wipe, data factory reset. Android 7 uruchomi sie od podstaw.

Powiedz mi jeszcze jakie Recovery wgrałeś to z wersji F czy W ?? Dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d.m.x

Wgrywalem tylko bota i system, nic wiecej. Tak jak opisalem w poscie z linkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki ja dograłem roota i działa,z Adawayem miałem jazdę z folderem hosts,ale poradziłem sobie tymi komendami i wszystko działa jak najlepiej ;)

su
    mount -orw,remount /system
    rm /system/etc/hosts
    ln -s /data/data/hosts /system/etc/hosts
    mount -oro,remount /system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co? Kilka dni i będzie do wersji F? Minęło 10 dni i nadal nic nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazi54

Mam ten soft parę dni.Kartę widzi prawidłowo,pulsometr też działa jedyny mankament to strasznie szybko bateria znika.Więcej błędów przy dotychczasowym użytkowaniu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ToJar

Witam, mam pytanie czy boota i system trzeba wgrywać osobno ? jak to zrobić? po kolei bo utworzył się plik allfiles.tar.md5 ale nie startuje czekam 30 min. i nic 

dodana zawartość

ok już zainstalowałem i nawet część jest po polsku, działa wszystko ok

Edytowane przez ToJar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi