Skocz do zawartości
Vabes

Samsung Galaxy Tab A 2016 7.0 [T280] - Jak wyłączyć tryb obrotu ekranu "reverse portrait"?

Rekomendowane odpowiedzi

Vabes

Witam
    Przeszukałem już całe Google Play szukając różnych menedżerów obrotu ekranu, ale nic.
    Dostałem dziś w prezencie tablet i pierwsza rzecz jaką chciałem zrobić to obejrzeć coś na Youtube.. na łóżku, I to był początek mojego koszmaru. Mianowicie chcę wyłączyć całkowicie automatyczny obrót ekranu w tryb reverse portrait.  (Ekran w orientacji pionowej, ale obrócony o 180 stopni.) Oglądając Youtube na telefonie byłem przyzwyczajony do tego, że kładę telefon w dół, ale film zostaje w orientacji poziomej.. tutaj nie, bo obraca się razem z tabletem co uniemożliwia oglądanie leżąc. Nie będę się rozwodził nad idiotyzmem takiej orientacji ekranu, po prostu chcę rozwiązać problem i zapomnieć o tej opcji.
    Przeszukałem całe Google Play, chyba że ktoś ma gdzieś jakąś cudowną aplikację która mnie uratuje.
    Nie obchodzą mnie magiczne belki, w których mogę ustawić żądaną orientację na sztywno, bo to już znalazłem.
    Niech ekran się obraca sam na podstawie akcelerometru, ale z pominięciem opcji reverse portrait. Nie tylko w Youtube, ale w ogóle na całym urządzeniu,
    tak jak jest to na telefonach, przynajmniej moim Galaxy S5. Tam urządzenie leżąc do dołu pozostaje w pozycji landscape.
    Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza działająca cuda i uwolni mnie z tej udręki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi