Skocz do zawartości
arkady2222

Czy można zmianić kolor tła i dymków w sms?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Niedawno zostałem posiadaczem X Powera i nurtuje mnie jedna rzecz. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji do zmiany tła i koloru dymków sms. 

W poprzednim LG ( X Screen ) było to w ustawieniach sms-a, tutaj niestety opcji tej nigdzie nie znalazłem. W poprzednim modelu można było ustawić kilka rodzajów/kolorów dymków oraz spersonalizowac sobie tło pod nimi. Czyżby w X Powerze tego zabrakło? 

Edytowane przez Lysolus
Doprecyzowanie nazwy tematu. Proszę unikać pisania tekstu pogrubioną czcionką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe. Ja ten problem u siebie rozwiązałem, instalując apkę textra sms. Tam można sobie spersonalizować tak tło, jak i dymki, ale nie tylko.

SM-T580 + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wiem, że mozna textre zainstalowac, ale mi chodzi o zmiane tla i koloru dymkow w apce systemowej. Tak jak pisalem wczesniej.  W lg x screen byla mozliwosc, a w lg x powerze juz nie. A w tym i tym modelu to samo oprogramowanie 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem tak jest. Mam telefon i tablet samsunga z andkiem 6.0, a oprogramowanie się trochę różni.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@arkady2222 Niestety tak to już jest. W niektórych modelach producenta jest jakaś opcja, a w niektórych nie ma. Musisz się z tym pogodzić. 

Możliwe obejścia to:

- zainstalowac inną aplikację do SMS np. Textra

- zainstalowac aplikację wiadomości z innego modelu LG (nie wiem czy zadziała)

- edytować samemu aplikację (podejrzewam, że nie masz doświadczenia)

Jak na moje temat został wyczerpany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi