Skocz do zawartości
vixen03

[LG G5 H820] Czy można wgrać czysty system od H850 do H820?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi system z 850 moge wgrac do 820 at&t ? Chcialem miec czysty system bo wkurza mnie at&t
    Nie dzialaja mi mms , wchodze w ksiazke telefoniczna to automatycznie sie wlancza at booking musze cofnac zeby sie pojawily kontakty i takie drobne inne pierdoly, dlatego bym chcial wgrac czystego 6,01

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@vixen03 Nie możesz. Drobne różnice w układzie partycji, bootloadera itp (a takie na pewno są) i telefon uwalony. Możliwe że na amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A znajde gdzies system czysty pod 820?
    Dlatego pytam doswiadczonych kolegow jak by to wygladalo , napewno cos w sieci jest , w stanach maja tylko ta wersje wiec mysle ze musi cos by a nie jestem az tak biegly w softach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@vixen03 AT&T nie udostępnia swoich wersji softu. Nawet jeśli, to i tak byłby to brand. Ten model jest tylko dla sieci AT&T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Tak jak wspomniał @Lysolus jeśli chodzi o instalację firmware z h850 ba h820.
    Radą jest jedynie możliwość wgrania custom ROMu wspierającą h820 o ile taki custom w ogóle jest dostępny.
    https://forum.xda-developers.com/lg-g5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Daniel. Dopóki nie odblokują to nie będzie niczego. Nie ma nawet KDZ, a co dopiero odblokowany BL. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakis sposob na wywalenie brandlu at ? Chodzi mi o powywalanie dodatkow at , wchodzac w ksiazke tel otwiera sie at book i zebym neta wlaczyl, wszystko przez neta chce zeby robione bylo , trzeba cofnac i pojawiaja sie kontakty z simki normalnie , i nie wiem co moze byc przyczyna nie wysylania mms , odbiera ale nie da sie wysylac, chciaz wszystko jest skonfigurowane , i nie wiem czemu jak dostanie sie mms trzeba kliknac pobrac i wlaczyc neta , a nie robi sie to automatycznie.
    Na xda fajnie jakies tematy sa ale nie ogarniam az tak englisza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@vixen03 Możesz spróbować poszukać w Ustawienia -> Aplikacje tej -> "at book" aplikacji i ją wyłączyć. Tak samo z innymi podobnymi apkami. Niestety na ten model nie ma nawet roota więc wiele raczej nie zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lysolus
    Znalazlem ale opcja wylacz byla nie dostapna z jakiegos powodu hmm , czytam wlasnie na xda i lipa , generalnie cudow nie potrzebuje bo tel zona uzywa ale sa takie szczegoly wkurzajace, i chciala by normalnie uzywac telefonu poprostu heh

dodana zawartość

Moze mi ktos powiedziec jaka moze byc przyczyna ze nie da sie wyslac mms? Z systemu nie wysyla, a sciaglem go sms i z niego wysyla , co moze byc przyczyna ?ma ktos jakies pomysly?
    Oraz nie da wlaczyc "polaczenia oczekujace" karta sim byla pare dni temu zmieniana na nano , moze to byc problem jakis ze plus jeszcze nie aktywowal tej opcji? Chociaz chyba nie od plusa to zalezne, bo przekladajac karte do starego tel mms wysyla i odbiera automatycznie oraz polaczenie oczekujace dziala i da sie w opcjach wlaczyc i wylaczyc hmm

Edytowane przez Lysolus
    Nie cytujemy w całości postów poprzedników. Wystarczy użyć przycisku @wspomnij lub napisać @up.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny samobójca nigdy nie wgrywaj softu z europy do wersji.usa...

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi