Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

mass1910

Note 5 SM-N920V - jak wgrać język polski?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienić język na polski w tym modelu gdzie domyślnie nie ma do wyboru tego języka, z tego co udało mi się dowiedzieć root może mi nie pomóc, mogę próbować znaleźć przerabianego softa na dystrybucje europejską i taki zainstalować. Szukajka niestety nie pomaga w tym temacie:(

Każdy Samsung Galaxy Note 5 ma gorszy zasięg sieci niż inne telefony czy tylko mój z verizon?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    doprecyzowanie nazwy tematu zgodnie z regulaminem forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Szukajka nie pomoże poniewaz to telefon z dystrybucji USA.

Nie ma mozliwosci zmienic w twoim przypadku menu na jezyk polski.

Co do zasiegu to musisz wziąć pod uwage że nie działa on na wszystkich czestotliwosciach jak model na Europe i tutaj nic nie zmienisz.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z wgraniem softa który był przerobiony na europejski? Coś takiego w ogóle istnieje ? Oczywiście to tylko moje domysły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Przeszukałem forum XDA i nie znalazłem takiego romu, który zostałby przerobiony z wersji europejskiej dla modelu ze Stanów.

Jedno co możesz zrobic to go zrootowac i zainstalowac apke "MoreLocale 2" za której pomoca chociaż częsciowo możesz spolszczyć telefon.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Ci za odpowiedź. Też szukałem na xda i niestety nic nie ma. A myślałem, że jednak da się coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego na też mam wersję amerykańską n920p (sprint), nie da się przerobić wersji amerykańskiej na europejska. Co prawda jest na youtube filmik jak jakiś magik konwertuje wersję 920p na 920c ale raczej to ściema. Ja w swoim n920p mam język polski za sprawą zmodyfikowanego romu, oryginalny język był oczywiście angielski bez możliwości wyboru innego języka. Morelokale średnio spolszcza nota 5. Podstawowe słowa są dobrze spolszczone ale zaawansowane funkcje jak rysik i charakterystyczne cechy nota nie są przetłumaczone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak zamierzam sprzedać ten telefon to jest się bawić czy nie ? Też masz problemy z zasięgiem? Tzn GSM mam zawsze ale ogólnie zasięg jest słabszy niż w normalnym telefonie. Tu gdzie na s8+ łapie mi full lte+ na note 5 mam 2 kreski LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

we wersji 920p niestety nie ma LTE, na oryginalnym romie amerykańskim miałem lepszy zasięg niż na obecnym zmodyfikowanym romie. Mam drugiego nota 5 wersję C i na nim mam zawsze lepszy zasięg. Jak chcesz sprzedać telefon to lepiej nie rób na nim nic bo jak zrootujesz i wgrasz custom romy to trochę na wartości straci bo modyfikowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ponieważ jestem zainteresowany tym modelem a problem spolszczenia jest rozwijany, znalazłem taki opis i wypróbowałem na alcatelu...działa a co najważniejsze dla osób przewrażliwionych - nie trzeba ROOT-a ;-)

Spoiler

W urządzeniu - Z Marketu Google proszę ściągnąć aplikację „Morelocale2”
    Podpiąć urządzenie do komputera, poczekać aż zainstalują się sterowniki
    Na komputerze - Uruchomić wcześniej zainstalowaną aplikację minimal ADB
    Na komputerze – wpisać w aplikacji minimal ADB komendę

adb shell
    a następnie

pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION

W aplikacji Morelocale aktywować j. Polski.

Po tych czynnościach Note5 920i jest jak mi się wydaje w pełni spolszczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 26.06.2017 o 09:50, konrad851 napisał:

kolego na też mam wersję amerykańską n920p (sprint), nie da się przerobić wersji amerykańskiej na europejska. Co prawda jest na youtube filmik jak jakiś magik konwertuje wersję 920p na 920c ale raczej to ściema. Ja w swoim n920p mam język polski za sprawą zmodyfikowanego romu, oryginalny język był oczywiście angielski bez możliwości wyboru innego języka. Morelokale średnio spolszcza nota 5. Podstawowe słowa są dobrze spolszczone ale zaawansowane funkcje jak rysik i charakterystyczne cechy nota nie są przetłumaczone

Jak to zrobiłeś ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi