Skocz do zawartości
dantes13

Brak informacji na ekranie o godzinie Alarmu budzika

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu na Lollipop gdy ustawie alarm budzika to widzę tylko ikonę w pasku ale nie wiem na którą godzinę jest ustawiony alarm - jak to zmienić ? najlepiej aby było widać na ekranie blokady , testuje różne aplikacje ale z różnym skutkiem zazwyczaj nie działają jak trzeba . pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Ja tam nie wiedziałem nawet że na LP może to być do zmiany też mi się wyświetla tylko budzik, no ale wiem o której wstaję więc mi to lotto czy pokazuje czy nie.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@dantes13 To jest raczej kwestia producenta telefonu. Miałem czyste androidy i w żadnym nie było godziny budzenia na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może źle się wyraziłem  na androidzie 4.3 miałem ikonę budzika w pasku a na ekranie blokady informacje na która godzinę mam ustawiony alarm . czasem niektóre zegary informowały o tym obok godziny .. . załóżmy teraz że mam dwa lub trzy alarmy ustawione to widzę tylko ikonę budzika i nie wiem który alarm jest aktywny a który nie ... trzeba dopiero wejść w zegar.Dlatego zacząłem używać innych aplikacji ale trudno znaleźć idealną mimo tak wielkiej ich ilości są podobne do siebie .Gdyż w Lollipopie lub tylko u mnie żadna aplikacja nie wyświetla tego na ekranie blokady w taki sposób jak to było na androidzie 4.3 .  zatem zapodałem niestandardowy ekran blokady i już jest lepiej bo widzę godzinę alarmu ale na aplikacji zegara która mi się totalnie nie podoba . na fabrycznym zegarze alarmu nadal nie widać  . dlatego szukam dalej i pytam gdzie mogę sam testując wiele wiele z takich aplikacji ale może coś mi umyka dlatego pytam pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi