Skocz do zawartości
pepe72

Słuchawki do Spicy - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

yanusz

może pokombinuj z głębokością wetknięcia Jacka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głębokość nic nie zmieni. Gniazda jak i jack są znormalizowane. W hero mam takie. Wszystkie słuchawki działają normalnie. Uzywalem od lg z jednym przyciskiem na kablu, który powodował pauze. Te od hero mają większe sterowanie ale są kiepskie. Teraz używam kross, są w deche. Co do mic. To nie widziałem takich. Może wywal przycisk z mic. Jeżeli to on robi zwarcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe72
    od kiedy zwykle sluchawki maja mikrofon? lepiej napisz co za cudo podlaczasz...

Widzę, że za duże skróty.

Jeśli używam słuchawek dostarczonych do telefonu to przyciśnięcie wyłącznika na mikrofonie powoduje pauzę a dwa przyciśnięcia przeskok o piosenkę do przodu. Mówię tu o standardowym odtwarzaczu muzyki.

Dlatego jak wtykam normalnego jacka stereo mikrofon jest zwarty i program głupieje.

Nie mam tego problemu jeśli oglądam film czy teledysk bo ten soft nie obsługuje wyłącznika mikrofonu.

Ponieważ nic ciekawego nie znalazłem, to w sklepie elektronicznym nabyłem wtyczkę mały jack stereo+mic i dwa gniazda mały jack stereo (suma 6 PLN). Jak skończę lutować to będę miał nawet zestaw do podłączenia się do radia w aucie (nie obsługuje BT).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FUBU
    Mówię tu o standardowym odtwarzaczu muzyki.

Dlatego jak wtykam normalnego jacka stereo mikrofon jest zwarty i program głupieje.

a mozesz powiedziec co za sluchawki masz? bo skoro nikt inny takiego problemu ze standardowym playerem nie ma to raczej cos nie tak jest z ich stykiem do sluchawek... btw u mnie jest ok zarowno na sluchawkach jak i na kablu jack-jack bo wpinam sie do aux radia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znajomy ma takie słuchawki, sprawdzę u siebie i napiszę czy działało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camis

U mnie na SoundMagic pl12, wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    obito7

Witam! Zacznę od tego, że zgubiłem dzisiaj słuchawki, które były dołączone do telefonu.

Teraz pytanie: czy jak kupię jakieś fajne słuchawki na mini jack 3.5mm to zauważę dużą różnicę w jakości dźwięku? I jakie lepsze Douszne czy dokanałowe? Jakie prononujecie do ok 100zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Roznica miedzy standardowymi sluchawkami od Spicy a jakimi kolwiek sluchawkami >30 zl znanego producenta jest ogromna.

Dokanalowe- jezeli lubisz glebokie basy i nie przeszkadza ci praktycznie nie dochodzenie dzwiekow z otoczenia przy glosnej muzyce.

Creative, Sennheiser, Koss firm jest sporo, ja mam creative ep630 i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czesiu

jesli dokanalowe z mikrofonem to polecam

Nokia WH-205

szukam tez dowolnych innych zestawow sluchawkowych dokanalowych z minijackiem

jesli ktos zna to niech sie pochwali! :-)

poza tym

zły dział :)http://forum.android.com.pl/forumdisplay.php?f=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi