Skocz do zawartości
pepe72

Słuchawki do Spicy - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

NOKIA WH-202 będzie działał pilot i mikrofon?

A może ktoś poleci jakieś nie BT i nie dokanałowe słuchawki do Spicy?

Coś na kabelku z pilotem i mikrofonem, których nie trzeba wciskać do uszu, pchełki mogą być :)

Najlepiej żeby dobrze grały i kosztowały nie więcej niż 50zł, jeśli istnieją. Na razie znalazłem tylko te WH202 a nie mogę znaleźć info czy pilot i mikrofon z I5700 zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaNNio

Witam wszystkich , wczoraj zgubiłem swoje 5 słuchawki w tym miesiącu :facepalm3: teraz stoje przed wyborem kolejnych oryginalnych samsunga bo na nich najlepiej mi sie słucha muzyki :D moje ostatnie słuchawki to białe esh48 które miałem podłaczone do przejściówki z noki n95 która i tak nie działa..chcem żeby sluchawki były białe i bez żadnych przejściówek , jedyne takie słuchawki to ehs60 które kosztują tyle samo co esh48 i teraz pytanie czy te słuchawki grają podobnie czy lepiej kupić krótkie i czy da się zrobić żeby działały guziki na przejściówce od noki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MODECOM MIC MC-130 działają poprawnie ze SPICą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOKIA WH-202 będzie działał pilot i mikrofon?

A może ktoś poleci jakieś nie BT i nie dokanałowe słuchawki do Spicy?

Coś na kabelku z pilotem i mikrofonem, których nie trzeba wciskać do uszu, pchełki mogą być :)

Najlepiej żeby dobrze grały i kosztowały nie więcej niż 50zł, jeśli istnieją. Na razie znalazłem tylko te WH202 a nie mogę znaleźć info czy pilot i mikrofon z I5700 zadziała.

Zadziała. ja mam bh-503 (słuchawki bt) i pilot jak i mikrofon działają. Oczywiście mikrofon działa tylko na CM. Jedynym mankamentem jest to, iż u mnie gdy wygasi się już wyświetlacz nie mogę korzystać z pilota przy słuchawkach. Sterowanie powraca po wybudzeniu telefonu:/

Od czego to może zależeć? ...Kernela? Czy może samego mod'u? Nie wiem jak sprawa ma się na androidzie 2.1. Sprawdzę to przy stawianiu systemu w przyszłości.

Dodam, iż siedzę aktualnie na samdroidzie beta2 + HP11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi