Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Łukasz Gajewski

Last Day on Earth: Survival

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nigdzie nie ma rudy tytanu, nawet w eventach, chociaż ostatnio pojawiła sie ruda miedzi, może w kolejnych aktualizacjach wprowadzą inne metale. Z rzadkich metali, to jeszcze wolfram czyli tungsteen, może z lab.chemicznego da się go pozyskać...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

w bunkrze alfą robiąc harda zbierasz trzy przedmioty ( notes, zielona butelkę, nieśmiertelnik), które przekazujesz temu kolesiowi na poziomie 1. wtedy wzrasta reputacja aż dojdzie do końca ozdobywasz 1 lvl i dyskietkę która aktywujesz w komputerze obok. Przy kolejnych lvl otrzymujesz pistolety później znów dyskietkę przy wyższych lvl bronię. 

Czy warto robić tak warto, wiem ze można stracić dużo broni palnej, ale mądrze grając możesz ograniczyć do minimum stratę amunicji. Próbujcie się skradać i walnąc po cichu najmocniejsza bronią i potem używajcie broni planej. 

Co do dyskietek. odpalając ją otrzymujesz nowe miejsce na mapie z eventem który trwa 12h, tam nic wielkiego nie ma kilku zombiskow ale co najważniejsze jest czarna skrzynia w której jest sporo rzadkich przedmiotów, płytki elektroniczne, silnik, broń palna, ubrania swat, ładunki wybuchów itp. wszystko losowo. 

Z tego co widziałem na YT przy wyższym lvl reputacji odpalając dyskietkę i udają sie na event skrzynka czarna jest zakażona i trzeba ja przewieźć chopperem do swojej bazy i tam w Acid BATH oczyścić. Ale jak narazie jestem na 3 lvl otwierałem dwa razy skrzynie i nie była zakażona. 

Ps. Jak wejdziecie w mój profil znajdziecie tam starsze moje posty. W których opisuje czy warto riadersow robić i na co zwrócić uwagę.

Edytowane przez Kuben Niedzielan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś mi pomoże? Ogólnie to wiem wszystko o last day ale tylko nie mam pojęcia jak działa system raidów. Czy da się zeobić aby raidersi cie nie najechali? Jak wygląda to ty rajdujesz bazę i dzielisz się z nimi a oni za to cie nie atakują? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loper

ja jescze  nie robiłem ale z tego co zrozumiałem jak ty zrobisz raid z ridersami to potem ktoś napada ciebie. raid jest na czyjąś baze nie bota wiec nie wiem czy za bardzo jest sens.

może niech ktoś kto juz zrobił się wypowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 25.04.2018 o 15:03, Kuben Niedzielan napisał:

Warto robić riderów, aby rozpaczać z nimi misje trzeba wykonać zadania lub zapłacić monetami. Zanim ruszycie na misje z ridersami przygotujcie się na to ( mocne siekiery, ładunki wybuchowe, AK M4 itp) jak dotrzecie do bazy ridersow będzie skala halas każde uderzenie lub wybuch podnosi skale i uaktywnia zombiaki które biegną na Ciebie. Ale AK rozowizuje ten problem do kolejnego poziomu hałasu. Jeśli dojdzie wskaźnik do samego końca czyli do czerwonego koloru wybiegów BIG ONE i wtedy wasza misja się kończy trzeba <ciach> :) 

Ale zanim on wybiegnie otworzycie kilka skrzynek jeśli Będziecie mieli szczęście to moze się uda trafić na skrzynie z bronią lub innym rzadkimi przedmiotami. Ale warto na  YT są filmiki jak kolesie robią tą misje.

Jak już wrócić do swojej bazy nie zapomnijcie wrzucić jakieś przedmioty ridersom. Żeby ich zadowolić trzeba dawać dobre przedmioty. Aby wiedzieć czy są już zadowoleni trzeba czytać co odpowiada riders kiedy mu przekazujesz przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko, mam pytanie :)

Czy zombi mogą zniszczyć 3 poziom scian? Chodzi o te kamienne ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 26.06.2018 o 04:40, dida555 napisał:

Siemanko, mam pytanie :)

Czy zombi mogą zniszczyć 3 poziom scian? Chodzi o te kamienne ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Nie trzecie poziom jest nie do przejścia. A dla innych graczy jeśli Ciebie zaatakują musza użyć C4 aby dostać się do środka.

jak będziesz zabudowywał swoją bazę Przemyśl to dobrze a trzecie poziom stan zaczyna w pomieszczeniu z cennymi przedmiotami i tak pomału całą bazę 

dodana zawartość

Tak wyglada moja baza 

https://imgur.com/a/CPn4SWh

Edytowane przez Kuben Niedzielan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wie ktoś jak wziąć psa ze sobą? W sensie jak już dorósł w swojej Budzie i chce się go wziąć ze sobą np do bunktu alfa.

PS. Nowy update

Edytowane przez Igor Szostak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak wróciłem tu, obejrzałem ostanio kilka produkcji związanych z grą poczytałem troche forum od momentu mojego zniknięcia i znów że tak ujmę zajarałem się gierką. Sporo się pozmieniało pamiętam jak z Łukaszem i Sobolem kombinowaliśmy hasło do Bunkra Alfa i jaki szok był co tam się znajduje a tu już po kilka poziomów, wieża, strefa 7, pieski. Nawet chopperkiem można śmiagać, a nie wierzyliśmy przedtem w dostępność kierownicy i baku :D Niestety startuje z nowym kontem bo do starego nie mam dostepu ale myśle że ponownie warto pośmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi