Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Łukasz Gajewski

Last Day on Earth: Survival

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie jak modyfikować teraz broń? Czy komuś się już udało? Niektóre bronie mają jakieś kropeczki z tego co rozumie są to opcję modyfikacji danej broni np: do kałacha można dołożyć kolimator albo magazynek bembenkowy tylko jak to zrobić bo jak wrzucam to na guntable to da się dołożyć określony asortyment np: powiększony magazynek ale nie da się sfinalizować modyfikacji. To błąd w grze czy coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

ja to chetnie bym pograł z kilkoma osobami ale chyba mam za mały lvl za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Do czego bedą potrzebne transistory? Dropi tego od groma i nie wiem czy zbierać czy olać. Oraz sztabki złota. Czasami się trafiają ale nie widze wykorzystania.

Edytowane przez Feathor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎26 o 07:57, Bodzio_84 napisał:

Panie i Panowie jak modyfikować teraz broń? Czy komuś się już udało? Niektóre bronie mają jakieś kropeczki z tego co rozumie są to opcję modyfikacji danej broni np: do kałacha można dołożyć kolimator albo magazynek bembenkowy tylko jak to zrobić bo jak wrzucam to na guntable to da się dołożyć określony asortyment np: powiększony magazynek ale nie da się sfinalizować modyfikacji. To błąd w grze czy coś źle robię?

Do modyfikacji broni trzeba mieć blueprint czyli plan konkretnej broni. Znajduje się je np. na zrzutach czy zniszczonym konwoju wojskowym (ja tam znalazłem), pewnie też w innych niebezpiecznych miejscach, może w bunkrze Alfa za czerwone kupony. Każdy blueprint modyfikuje broń o 1 element, jest ich chyba 176. Oczywiście do każdej modyfikacji potrzeba innych części.

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎16 o 21:53, Feathor napisał:

Do czego bedą potrzebne transistory? Dropi tego od groma i nie wiem czy zbierać czy olać. Oraz sztabki złota. Czasami się trafiają ale nie widze wykorzystania. 

Tranzystory potrzebne są do odblokowania SEKTORA 7 (40 szt.), a poza tym można je włożyć do recyclera - wypadają kawałki metalu (scrap metal). Ale nie jest to opłacalne, na 10 lvl szansa wynosi 20%. Natomiast złoto czasami się przydaje do handlu z dealerem, parę razy miałem taką ofertę: sztaba złota i złoty zegarek. Ogólnie to bez szału, może kiedyś złoto będzie bardziej "użyteczne".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, jestem pierwszy raz na tym forum. Gram w Ldoe od pol roku, zdazylem juz dwa razy restartowac postac (raz sprzet nie dawal rady i musialem przejsc na nowszy, a drugi raz zaczalem grzebac w plikach gry no i zresetowalem postep). Aktualnie mam 99 lvl, zlozonego choppera, robie bunkier do 3 poziomu (poziom hard dopiero probuje), przechodze cala farme, na posterunku policji dochodze na razie do 8 fali. Raidow nie robie, wiec bazy na razie nie fortyfikuje.

Ostatnio postawilem Radio Tower lvl 1 i jest mozliwosc czatu z przyjaciolmi. Chce ktos zgadac sie w grze i moze kiedys utworzyc klan?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie zbieram jeszcze części do wieży, brakuje mi Hi-Tec components, za niski mam poziom elektroniki w recyclerze, jak ją w końcu zbuduję to oczywiście zagrałbym w multiplayer, gra z botami jest zbyt nudna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nowy update 1.9.7 w którym zmienili troche przedmioty potrzebne do ukończenia Radio Station lvl .2

Powinno być nieco łatwiej teraz to zbudować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema mam pytanie wie ktoś gdzie można zdobyć trzeci rodzaj drewna ten z którego można zrobić te ciemne deski? Mam 99lev motor i robię ATV Chic to niełatwe....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeci rodzaj drewna (Ash Plank) jeszcze nie jest dostepny w grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi