Skocz do zawartości
DawidM92

Łączenie szkła hartowanego z etui

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ostatnio zakupiłem Huaweia P10 i chcę go odpowiednio zabezpieczyć. Planuję zakup szkła hartowanego https://pancernik.eu/pl/p/Szklo-Hartowane-MyScreen-FullCover-Glass-Huawei-P10-na-caly-ekran%2C-czarne/6481 oraz etui https://pancernik.eu/pl/p/Etui-Spigen-Rugged-Armor-Huawei-P10%2C-czarne/6722

Problem w tym że przy tym szkle które zakrywa cały ekran jest podana informacja: "Nie zaleca się łączenia powyższego szkła z etui, gdyż istnieje ryzyko jego podważenia". I tutaj pojawia się moje pytanie czy ktoś już może łączył podobne produkty i czy naprawdę może dojść do takiego podważenia szkła, a może lepiej zdecydować się na zakup zwykłego szkła które nie pokrywa całego wyświetlacza i nie ryzykować takiej usterki produktu ?

Edytowane przez Natan
    Kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja kiedyś miałem. Ale w mate 9. I etui mi zostało do dnia dzisiejszego ale szkło zostało /ciach/ po 15 min od założenia

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Negative
    Słownictwo użytkownika. [pkt. 3.2 Regulaminu]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam szkło na cały ekran i etui spigen ruggedi nie mam problemu ;) z podważaniem , tylko ja mam szkło na tyle grube że ramki muszę sam nasuwać na szkło . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taka konfiguracje w Honor 9 ale etui ringke fusioin, robiłem przymiarke na sucho przed zakupem i działa idealnie a wygląda mega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia szkła to jedno, ważne jest też poprawne nałożenie. Jak naklei się szkło poprawnie, to etui go nie podważa. Ale wystarczy przykleić szkło jakieś pół milimetra za bardzo na bok i już etui może je podważyć. No i zależy też od etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy sposób który ja stosuje to wsadzenie smartfona w kartkę papieru i zaginanie kartki tak by krawędzie były obklejone tym papierem ;> , idealnie siada zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiń kolego tą myśl proszę..

Najlepszy sposób który ja stosuje to wsadzenie smartfona w kartkę papieru i zaginanie kartki tak by krawędzie były obklejone tym papierem ;> , idealnie siada zawsze
    Ja owszem miałem taki problem przy szkle z zaokrąglonymi krawedziami I jakimś chiński etui typu rugged. Teraz jest spigen I problemu nie ma.

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi