Skocz do zawartości
awa

LG V20 - Pytania przed zakupem, pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

awa

Witam . Czy V20 ma w ustawieniach język Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Według firmy z Wrocławia, która sprzedaje V20, jest j.polski, ale poprzez dodaną nakładkę/program dzięki któremu jest nasz język. Sam zastanawiam się też nad V20, ale brak informacji i opinii osób które kupiły ten model LG trochę mnie zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś namiar tej firmy z Wrocławia:papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Bludiode

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, noszę się z zamiarem zmiany mojego wysłużonego (4 lata!) LG G2 na V20 H990. Rozważam zakup w  https://bludiode.com/pl/ (drożej, ale polska firma), lub na https://www.eglobalcentral.pl/ (taniej, lecz odpisują łamaną polszczyzną i nie bardzo wiedzą co jest w zestawie pudełkowym). Jako że osobiście nie znam nikogo kto używa V20, mam do Was drodzy forumowicze parę pytań :) :

1. Czy V20-stka ma język polski? Jeśli nie, to czy idzie go w jakiś sposób zainstalować?

2. Jak naprawdę jest z dzwiękiem? Z tego co wiem to te same układy co w V10, a zaniepokoił mnie ten test: https://www.youtube.com/watch?v=zz6b6cO6c_Y&t=180s Moje słuchawki to AKG K242HD oraz B&O H9 (bluetooth z aptX)

3. Na którymś zagranicznym forum wyczytałem o problemach z pękającą szybką osłony aparatu, i problemach z bootloadingiem (?!) włączaniem i wyłączaniem się telefonu w pętli, no sam nie wiem jak to nazwać :) Spotkaliście się z tym?

W zasadzie to wszystkie moje obawy. Telefon chcę kupić na lata (2,3 a może nawet 4). Nie lubię zmieniać telefonów, przywiązuję się do rzeczy :) Prawdę mówiąc to szkoda mi mojego G2, nadal śmiga wyśmienicie. Jedyną jego wadą jest mała ilość pamięci, przestają się mieścić albumy z muzą, zwłaszcza że nie słucham MP3-jek tylko FLAC-ów. No i może jeszcze chciałbym mieć DAC'a.

Generalnie zależy mi na dobrym dzwięku, dużym ekranie (sporo czytam), oraz BEZAWARYJNOŚCI - jako że V20 jest bez wsparcia w europie, jest to dla mnie szczególnie ważne.

Bardzo Was proszę o opinie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Układy audio nie są te same. V10 ma Sabre 9018, a V20 Sabre 9218. Tyle teorii, w praktyce z tego co wiem od kolegów, którzy słuchali obu V10 gra lepiej. Jako były użytkownik mogę napisać tylko, że gra wyśmienicie.

Jeśli zaniepokoił Cię test Pana Klawitera, uspokoję Cię. ///ciach. Test jest od czapy. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale jest na naszym forum audio dyskusja na ten temat i ogólnie ten test został obśmiany. Polecam nie oglądać takich pseudo testów od pseudo znawców. Próbowałem nawet z gościem podyskutować, ale trzy razy wywołany do tablicy nie podjął rękawic, to też o czymś świadczy. Poczytaj sobie na przykład na Head-Fi.org testy obu smartfonów. 

Co do szkiełka na obiektywie tylnego aparatu, tak pęka. Można poczytać w sieci.

Bootloop - jak najbardziej od G4, przez G5, V10 i V20  - wszystkie te modele na to cierpią. Nie wszystkie sztuki, ale odsetek jest duży, tak duży, że w USA użytkownicy złożyli pozew zbiorowy przeciw LG.

Do tego masz powidoki i plamy na wyświetlaczach plus w V20 poświata podświetlenia second screen w nocy.

Języka polskiego oficjalnie nie ma na V20. Wiem, że Bludiode, które jest ode mnie z Wrocławia wgrywa jakąś aplikację spolszczającą. Nie wiem dokładnie na czym to polega. Nie mniej jak mam mieć Kali jeść Kali pić to wolę mieć po angielsku.

Edytowane przez Araa
    Usunięta zbędna treść
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gwman, gdzie kupiłeś V20-stkę? Masz go spolszczonego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gwman

Kupiłem go nie długo po premierze na ebuy  za ok 500f wersja z taiwanu Lg v20 h990ds obsługuje on częstotliwości sieć europejskich .. Nie mam spolszczonego nawet nie patrzyłem za tym .Sam android ma tylko eng i azjatyckie języki do wyboru ..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gwman, czyli zwiechy i ściny... fatalnie. A jak  z dac-em? Słuchasz na nim muzy? Interesuje mnie jeszcze aparat i tryb dual sim, działa dobrze? Jak z zasięgiem sieci? Sorki że tak mocno drążę, ale V20 cały czas jest w moim kręgu zainteresowania, muszę coś kupić w najbliższym czasie, a jak wszyscy - nie chciałbym wtopić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gwman

@serberys Spoko nie ma sprawy .. Co do aparatu to jestem z niego bardzo zadowolony w głównej mierze dzięki Panoramie zdjęcia wychodzą fajnie jak się jeździ i pyka zdjęcia to dobry wybór, jest jednak jedno małe ale aparat nie ogarnia kiedy się dużo dzieje. np koncerty , światła błyski. Itp Sony z5 go zmiażdżyło, dwa razy miałem taki przypadek .. Możliwe że w złym miejscu stałem i tyle .. Co do audio głośnik dobrze nawet gra jak na tel nie mam zastrzeżeń. Co do muzyki  słucham na nim dużo  i też bez zastrzeżeń "dac" robi swoje tak samo słuchawki które były dołączone do niego w zestawie B&O..Tryb dual bez zastrzeżeń chodź jak narazie tylko raz go używałem tylko w pl.Co do zasięgu to mnie denerwuje słaby jest i to strasznie ale tak w UK już jest raz jest zasięg raz nie ma .Gorzej tutaj niż w Afryce z zasięgiem na serio ... Nexus też miał problemu tylko  Samsung najlepiej wypadł. Ja swojego będę wymieniał .Po 7 miesiącach od kupna jego cena spadła o połowę i mi się to nie podoba za bardzo i  chciał bym mieć możliwość zainstalowania czystego androida ale o tym nie pomyślałem że nie da się tak zrobić  jak kupowałem .

Edytowane przez Daniel.
    Punkt 3.2 regulaminu / Słownictwo.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi