Skocz do zawartości
awa

LG V20 - Pytania przed zakupem, pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

A masz jakieś problrmy z zasięgiem? Sporo ludzi narzeka, że tel gubi zasięg lub ma go słabszy niż inne telefony...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie miałem ale zaznacze że jeszcze nie wyjechalem z miasta gdzie studiuje (Warszawa) zobacze u siebie na wsi i w okolicznych miasteczkach jak sytuacja się ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twar

Witam

Znalazlem na aliexpress aukcje na ktorej sprzedaja VS995 czyli wersje dla amerykanskiej sieci Verizon gdzie w komentarzach jakis rosjanin napisal:

The phone works, minus the firmware update and the software is locked. On this occasion the seller can not say anything

i mam pytanie co to znaczy ze aktualizacja jest zablokowana? Nigdy nic nie bedzie mozna zaktualizowac na tym telefonie czy jak?

Kolejne, bardziej ogolne pytanie czy na tych telefonach mozna zastopic androida jakims globalnym romem czy jak to sie tam nazywa?, bo o ile linuksa ogarniam i uzywam na codzien to tego co sie w androidzie dzieje to zupelnie nie rozumiem.

Dzieki za wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Doradzcie mi proszę jaką wersję powinienem kupić, bo zupełnie się na ty nie znam.

Czy wersja ATT 910 będzie działać bez problemów w Polsce? (Sieci, lte itd itp) Czy poszukać innej wersji?

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zależy mi na kupnie telefonu, który będzie dobrze grać ;) więc padło na LG V20.

Czy ktoś mógłby napisać, które wersje z istniejących: H990N (Hong Kong); H990DS (Global Dual-SIM); H910 (AT&T); H918 (T-Mobile); LS997 (Sprint); US996 (US Cellular); VS995 (Verizon); H990T (Mexico) działają w Polsce prosto z pudełka, a z kórymi da się coś zrobić, żeby u nas działały?

Mam zamiar kupić refurbished z ebay i nie chcę w swej ignorancji wybrać wersji niedziałającej w PL ;)

Czy komuś udało się zrootować ten telefon? Czy istnieje dla niego jakiś custom ROM Android 8.0 Oreo?

Będę wdzięczy za odpowiedzi...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

@up 

Udało Ci się czegoś dowiedzieć? Mam te samy pytania i wątpliwości.. 

Którą wersję najlepiej wybrać albo chociaż której nie brać. Chciałbym kupić ten telefon, spolszczyć sobie i używać w PL0

H990N (Hong Kong); H990DS (Global Dual-SIM); H910 (AT&T); H918 (T-Mobile); LS997 (Sprint); US996 (US Cellular); VS995 (Verizon); H990T (Mexico)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.05.2018 o 22:49, ryyyAv napisał:

@up 

Udało Ci się czegoś dowiedzieć? Mam te samy pytania i wątpliwości.. 

Którą wersję najlepiej wybrać albo chociaż której nie brać. Chciałbym kupić ten telefon, spolszczyć sobie i używać w PL0

H990N (Hong Kong); H990DS (Global Dual-SIM); H910 (AT&T); H918 (T-Mobile); LS997 (Sprint); US996 (US Cellular); VS995 (Verizon); H990T (Mexico)

Pozdrawiam

Ja posiadam H990DS - po różnych OnePlusach, Honorach, to był najlepszy wybór. */ciach/* wygląd - podoba się mi w czarnej wersji, ten profesjonalnie wyglądający przedni panel z ramkami u dołu i góry lekko ściętymi - wygląda ala BlacBerry. Nagrywanie audio - rewelacja. Czy wiecie, że jak podepniecie słuchawki przy nagrywaniu wideo, to na nich słyszycie z lekkim latency (około sekunda) to co słyszy telefon i dzięki temu jest możliwość korekcji na suwakach przesteru, filtru wiatru, komporesora i filtra basów? Rewelacja. Samo nagrywanie filmów - tu audio nagrywa się rewelacyjnie - o wiele lepiej niż na każdym innym telefonie, którym próbowałem nagrywać rozmowy ludzi. Słychać rewelacyjnie dzięki dodatkowym mikrofonom stereo. 

Kamera rewelacja - każdy kto oglądał w moich artykułach (jestem dziennikarzem) wideo z np. sesji rady miejskiej pyta jak zrobiłem przeskok z szerokiego kąta na zbliżenie - miałem dwie kamery? I jak to możliwe, że rozmowy są tak dobrze słyszalne w nagraniu. A to tylko V20. Zastanawiam się tylko nad jego zrotowaniem - chciałbym mieć xposed by doinstalować dodatki typu greenify - dla oszczędności baterii. Ale mam ostatnią wersję softu i jak widzę po formach, musiałbym cofnąć androida do wcześniejszej wersji zabezpieczeń (mam listopad 2017). 

Edytowane przez srbastek
    Zakaz używania wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem tego modelu więc mam kilka pytań:

1. Nie mam wielkiej graby, czy da się go spokojnie obsługiwać jedną ręką, czy jest jakaś funkcja ułatwiająca taką obsługę?

2. Czy ktoś ma, bądź miał problemy z powidokami, czy bootlopem?

3. Czy po dłuższym czasie "wychodzą" jakieś inne wady czy problemy tego modelu?

4. Czy dodatkowy ekran skutecznie zastępuje diodę powiadomień, czy powiadomienia są czytelne w słońcu przy wygaszonym głównym ekranie?

5. Czy do każdego rodzaju wersji v20 da się wgrać polski język?

6. Czy faktycznie zasięg jest sporą wadą v20?

7. Jak sprawuje się radio FM?

8. Jak z jakością rozmów, czy tel faktycznie obsługuje HD voice ?

9. Czy DAC uruchamia się też w innych aplikacjach muzycznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Pozwolę sobie na dwa wątki w jednym by nie dublować. Posiadam H990DS z wersją FW v10k-IDN-XX. Widziałem, że na LG firmwares jest wersja Oreo dla regionu SEA i THA. Czy jak zaflashuje ten FW to uceglę telefon?

Odpowiadając koledze @juras874

1. Cieżko

2. Nie zauważyłem, jedynie przy debugowaniu czasem

3. Grzeje się, szybko ucieka bateria. Za szybko.

4.Nie. Niezbyt się to sprawdza. Dioda lepsza.

5. Ja mam przez morelocale i jest nie cały po polsku, ale jest ok.

6. Nie zauważyłem problemów z zasięgiem

7. Gra. Mało używam :)

8. Nie wiem

9. Używałem na YT i VLC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi